Mikroçip (Bill Gates)

Neden Bill Gates ana planı herkese gizli bir mikroçip enjekte etsin? … Hangi sona? Konumlarımızı izlemek için mi? … lokasyonlarımız zaten telefonlarımızla 7/24 izleniyor!

Bu mikroçipi her dozda nasıl saklarlar? … Bütün doktorlar da işin içinde mi?

Bu nesil öldüğünde ne olur? Mikroçip bir nesilden diğerine geçmiyor … Yeni doğan hiçbir bebek mikroçipli olmayacak.

Herkese gizli mikroçip içeren sahte bir aşı enjekte etmek için gizli bir planla bir virüs salmak (sebepsiz yere), muhtemelen bir süper kötü adam için gelmiş geçmiş en aptalca plan. Dr. Evil bile bunun aptalca olduğunu düşünür.

“Mikroçip (Bill Gates)” üzerine 9 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 06-10-2020 11:12:35

2. Van merkezden ben Aylin. Selam sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-10-2020 11:19:18

3. Muğla dan kimler var. Mikroçip (Bill Gates) . Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 409

4. Bu konu : ” Mikroçip (Bill Gates) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, saolun , memo – 331

5. Yozgat dan kimler var. Mikroçip (Bill Gates) . Merhaba siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 328

6. Bu konu : ” Mikroçip (Bill Gates) ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 212

Yorum yapın