2016’da implante edilen mikroçipler ve etrafında dönen çeşitli konular hakkında bir şeyler okuduğumu hatırlıyorum ve bugün konunun popülaritesini arttırdığını görmek gerçekten benim için gerçekten korkutucu …

Nakitsiz toplum söz konusu olduğunda, son zamanlarda şehrimdeki yerel bir benzin istasyonunda yeni bir Bitcoin atm ortaya çıktı. Um ..

Bu olacak ve çok korkutucu

Author

28 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Mikroçipler . Mrb sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 77

2. Bu konu : ” Mikroçipler ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 46

3. Kastamonu dan kimler var. Mikroçipler . merhaba arkadaşlar siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 350

4. Bu konu : ” Mikroçipler ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 83

5. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım

6. Kırşehir dan kimler var. Mikroçipler . Merhabalar sayfanız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 481

7. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 20:39:26

8. Elazığ dan kimler var. Mikroçipler . Selam siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 254

9. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Erzurum dan kimler var. Mikroçipler . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 448

11. Bu konu : ” Mikroçipler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 225

12. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, şukuladım

13. Bu konu : ” Mikroçipler ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım , ali – 315

14. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Mikroçipler ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , banu – 100

16. Bu konu : ” Mikroçipler ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 363

17. Bu konu : ” Mikroçipler ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , memo – 221

18. Denizli dan kimler var. Mikroçipler . Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 159

19. Hatay merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 19:18:32

20. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun

21. Hakkari merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler 28-02-2021 08:33:38

22. Mersin merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, saolun 12-03-2021 20:54:54

23. Bolu merkezden ben gaye. Merhabalar siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 14-03-2021 01:51:24

24. Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 21-03-2021 07:15:37

25. Manisa dan kimler var. Mikroçipler . Mrb web siteniz vallaha güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 70

26. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link