Kategoriler
Genel

Mikroçipler ve Canavarın İşareti

Birçok insan, herkese cips koymanın temelde Vahiylerin ve canavarın izinin ima ettiği şey olduğunu söyledi. Ben çiplere karşıyım çünkü bunu bir izleme şekli olarak görüyorum ve tüm bunlar. Ama bu canavarın işareti ise, Tanrı'yı ​​reddetme bileşenine sahip olması gerekmez mi? Pek çok politikacı, özellikle cumhuriyetçiler, evanjeliklerdir (en azından nominal değerde), eğer bunu elde etmeye dahil edilmişlerse buna devam ederler mi? Ve çipin elde edilmesi için “Tanrı'yı ​​da reddetmeniz gerekiyor” dediklerinde daha açık hale getireceğini hissediyorum. Bu yüzden bize cips verseler bile, dünyanın şu anda olduğundan daha laik olduğu en az 10 yıl daha bu bileşenin geldiğini görmüyorum. Ya da erkeklerin neden bu, zorunlu aşılarla birlikte bizim kapılarımızda zaten canavarın işareti olduğuna dair düşünceleri nelerdir? Daha sonra canavarın işareti için bir katalizör olarak görüyorum.

“Mikroçipler ve Canavarın İşareti” için 14 yanıt

Erzincan merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 21-03-2020 09:31:28

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun 30-03-2020 16:03:18

Isparta merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler 01-04-2020 06:02:42

Gaziantep merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, teşekkürler 01-04-2020 06:35:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir