Bunu ilk kez duyuyorsanız, bu iddia “dışarıda” görünebilir.

Öyleyse başa dönelim.

Virologlar bir virüsün hastalığa neden olduğunu nasıl “bilirler”?

Başka birinden grip ve diğer çeşitli virüsleri yakalayamayacağınızı gösteren çalışmaların / deneylerin yapıldığını biliyor muydunuz?

Germ Teorisi’ne katılmayan birçok Doktor, bilim adamı, araştırmacı ve beslenme uzmanı olduğunu biliyor muydunuz?

Virüsler gerçekten hastalığın nedeni midir?

Bu, küçük olmayan temel bir sorudur.

İşte mikrop teorisi hakkında kısa bir tarih dersi.

Germ Teorisi (Louis Pasteur) – Arazi Teorisi (Antoine Bechamp)

Kısa versiyon:

İki rakip bilim adamı. Pasteur, mikropların hastalığa neden olduğunu söylüyor.

Bechamp, hastalıklı bir arazinin (hücre) mikropları çektiğini söylüyor. Sanki sinekler boktan ya da akbabalar ölmekte olan hayvanları çekiyor. Onlar hiçbir şeyin sebebi değiller. Suç mahallinde sıklıkla görülen çöpçülerdir. Başka hiçbir şey.

TV’de bir virüs gösterdiklerinde bunun her zaman bir bilgisayar animasyonu olduğunu anlamak önemlidir. Asla yapmadılar gözlemlendi bir hücreyi “enfekte eden” bir virüse. Aslında gerçek elektron mikroskobu fotoğrafları hala fotoğraftır. Böyle bir şeye benziyorlar.

r / komplo - Mikrop Teorisi Saçmalık - Hastalıklar Değil

Orada pek görmüyorsun, değil mi? Öyleyse bu küçük parçacığın hastalığın nedeni olduğunu nasıl “biliyorlar”?

(Sadece bir saniye içinde gireceğiz.)

Mikrop teorisi ile ilgili problemlerden bahsedelim.

Problem # 1: Louis Pasteur günlüğünde bir sahtekar olduğunu ve Bechamp’ın haklı olduğunu itiraf etti.

Problem # 2: “Bulaşıcılığı” kanıtlamak için en son deneyler yaptıklarında, hastalıkların bulaşıcı OLMADIĞINI kanıtladılar.

Hastalıkların mikroplardan sümük, öksürük, nefes vb. Yoluyla yayıldığını en son kanıtlamaya çalıştıklarından bu yana 100 yıldan fazla zaman geçti.

İnsanlara hapşırırsanız, öksürürseniz, birbirinizin havasını solursanız, sümük enjekte ederseniz vb. Mikroplarını “yakalayamayacağınızı” buldular.

Kullanışlı bağlantılar: https://www.youtube.com/watch?v=khec-jvZx9E
Kullanışlı bağlantılar: http://entityart.co.uk/the-germ-theory-deception-viruses-5g-agenda-vaccines-louis-pasteur-bechamp-terrain-theory-coronavirus/

“Bulaşıcılığı” kanıtlamaya çalıştılar ve başarılı olamadılar.

O zamandan beri bu türden hiçbir yeni deney yapılmadı.

Sorun 3: Bir virüsü asla izole etmezler

Aslında, bir yıldan fazla oldu ve biz hala Covid-19 dedikleri şeyi asla izole etmedik. Hiçbir laboratuvarın izole edilmiş bir örneği yoktur. Neden?

Bir sonraki noktayla bu noktanın neden bu kadar son derece önemli olduğunu açıklayayım.

Sorun 4: Virüsler Koch’un Postülat’larında başarısız oluyor

Basit bir prosedür var kanıtlamak bir virüs, bir hastalığın nedenidir.

(i) Sağlıklı insanlardan genetik materyal alıyorsunuz ve yeni virüs / hastalık dediğiniz şeyden genetik materyal alıyorsunuz. “Virüsü” sadece hasta insanlarda bulmalısınız.
Not: Bu adım, bilinen herhangi bir virüsten hiçbir zaman tatmin olmamıştır. “Virüsün” sadece hasta insanlarda olduğunu asla bulamadık.

(ii) Bu “virüs” parçacığını izole eder ve saflaştırırsınız. O zaman saf virüsten başka hiçbir şeyin saf bir örneğine sahip olursunuz.

(iii) Bu saf virüs parçacığını sağlıklı bir hücreye enjekte edersiniz.

(iv) Enfekte olan hücre aynı temel hastalığı geliştirmelidir.

(v) Bunu tekrar edebilmelisiniz.

Ancak bilim adamlarının yaptığı şey şu. John Rappoport’un blog gönderisi bunu açıklamak için harika bir iş çıkarıyor.

“Buna KAPAK OPERASYONU deniyor. Bilimle ilgisi yoktu. Operasyon VİRÜS HAKKINDA BİR HİKAYE satmaya dayanıyordu.

Okuma yazma bilen insanlar için, ‘izolat’ kelimesi şunu ifade eder: bir şey, onu çevreleyen tüm diğer materyallerden ayrılır. Çok basit. Bununla birlikte, virologlar için bu kelime şu anlama geliyor: “Virüs, laboratuvardaki bir tabakta bir çorbada var.” İZOLASYONSUZ.

Virologlara göre çorba, virüsün yanı sıra insan ve hayvan hücrelerinin yanı sıra (toksik) ilaçlar ve kimyasalların yanı sıra her türden diğer genetik materyalden oluşuyor.

Virüsün çorbanın içinde olduğunu biliyorlar çünkü bazı hücreler ölüyor. Virüs hücreleri öldürüyor olmalı.

YANLIŞ. Toksik ilaçlar ve kimyasallar kesinlikle hücreleri öldürebilir. Hücreler de hayati besinlerden mahrum kalıyor ve bu gerçek tek başına hücre ölümünü açıklayabilir.

İzolasyon yok. Çorbada virüs olduğuna dair bir kanıt yok. Bir virüsün hücreleri öldürdüğüne dair bir kanıt yok. Virüsün var olduğuna dair bir kanıt yok. “- Rappoport

Problem # 6: Deneyler bunun hücreleri öldüren laboratuar prosedürü olduğunu ve ölümcül bir virüs olmadığını gösteriyor

Buna değer Bu kısa makaleyi Alman virolog Dr.Stephan Lanka’dan indirerek bunu açıklıyor.

Özetlemeye çalışacağım.

Lanka şu soruyu sordu: “Virüsün öldürmeyi yaptığını nereden biliyoruz? Bunun yerine deneyi hazırlamak için kullandığımız kimyasallar veya hayati besinlerinden bir hücre açlığı olabilir mi?”

Biri sağlıklı malzeme kullandığı ve diğeri hiç malzeme kullanmayan iki deney varyasyonu tasarladı.

Sağlıklı genetik materyal alırsanız veya hiç genetik materyal almazsanız ve aynı laboratuar prosedürünü uygularsanız, hücrelerin hala öldüğünü buldu. Bu, öldürmeyi yapan “virüs” olamayacağı anlamına gelir. Virologlar genellikle çamaşır suyu ve diğer “sterilize edici” kimyasallar, antibiyotikler kullanırlar ve belirtildiği gibi, canlı bir besin hücresini aç bırakırlar. Bu, “virüs çorbasını” çıkarırsanız ve aynı prosedürü uygularsanız, hücreler aynı şekilde ölür demektir. Bir “virüs” olmadan da tamamen aynı şekilde ölürlerse, neden virüs nasıl olabilir?

Şu anda, muhtemelen birkaç sorunuz olduğuna bahse girerim. En yaygın olanlardan bazılarına cevap vereceğim.

S: Covid’den ölen birini tanıyorum. Nasıl virüs olmaz?

A: İnsanlar uzun zamandır öldü. 1000 yıl boyunca, geleneksel bilgelik, hastalık ve ölümün “Tanrı’nın günahlarınıza kızması” olduğunu söylüyordu. 1000 yıl önce ölen birini tanıyor olsaydınız, hasta birini Tanrı’nın size kızdığının kanıtı olarak kabul eder miydiniz? Gerçek bir hastalığın saçma bir açıklaması olabilir mi?

Hastalık gerçektir. Virüs açıklaması, insanları kontrol etmek için kullanılan bir yalandır. Tıpkı kilisenin insanları kontrol etmek için açıklamayı kullandığı eski zamanlarda olduğu gibi.

S: Öyleyse bu bir virüs değilse, tüm dünyada hastalığa neden olan nedir?

A: Bu iki yönlü bir aldatmacadır.

(i) Bir grup farklı hastalığı tek bir hastalık olarak etiketleyin. Bir hastalık = bir mikrop neden olmalıdır.

İlk önce bunu HIV tavşanı deliğinden aşağı inerken keşfettim. Hiçbir zaman izole edilmeyen “AIDS’e neden olan virüs”.

Sihir asla izole edilmemiş virüsün, sözde% 90 eşcinsel erkekleri ve uyuşturucu kullanıcılarını ve Afrika’da% 50-50’sini “enfekte ediyor”. Bu nasıl mümkün olabilir? Bir virüs okyanusu geçerken aniden hedef değiştirir mi? Bir virüs neden bir kıtadaki gey erkekleri ve diğer kıtadaki kadınları etkiler? Bu nasıl mantıklı? Ya da farklı hastalıkları tek bir şemsiye etiketi altında bir araya getirerek bir “salgın” meydana getirmeleri mümkün mü?

Gerçekte, Wuhan’daki hastalık ve Bergamo’daki hastalık, aslında dil kullanılarak birbirine dikilmiş farklı hastalıklardır.

(ii) Eski hastalıkları yeniden etiketleyin

2020’de, 2021’de daha fazla ölü insan yoktu. “Dünyaya hızla yayılan ölümcül yayılabilir öcü adam” ile tam olarak beklediğinizin tam tersi. Ama neredeyse 50 yıl içinde en düşük grip, kanser, el kalp hastalığı ölümlerini yaşadık.

Yine, bu onların bu türden ilk aldatmacası değil. HIV’i araştırırsanız, aynı fenomeni keşfedeceksiniz. Diğer hastalıklar, “yeni virüs” ün iddia ettiği kadar sihirli bir şekilde düşüyor.

“Amerikan halkının inandığı her şeyin yanlış olduğuna inandığında, dezenformasyon programımızın tamamlandığını bileceğiz.” – William J.Casey, CIA Direktörü (1981)

Bu insanların şeytani bir tarikatta ve psikopatlarda olduğunu unutmayın. Yalan söylemek onların yaptığı şeydir.

Görünmez minik, yayılan öcü adamdan korkan, ortalıkta dolaşan insan istifleri, var olduğu asla kanıtlanmamış bir Çin laboratuar deneyinden kaçtı.

S: Aynı anda hastalanan bir grup insan yaşadım. Bu, bulaşmanın doğru olduğunu göstermez mi?

A: Kesinlikle öyle görünüyor.

Ama doğada düşünün. Milyonlarca balık neden aniden ölür?

Hemen hemen her zaman bir petrol sızıntısı veya bir tür zehirli kimyasal vardır.

Balıklar mikrop “yaymıyorlar”. Zehirlenmekten ölüyorlar.

Tüm hayatınız boyunca “bulaşmayı” görmek için propaganda eğitimi almış olsaydınız, balık 1’in onu balığa 2 verdiğini ve “yayıldığını” düşünürdünüz. Tam olarak bir “bulaşma” gibi görünürdü. Gerçekte, balıklar aynı çevresel toksisiteyi paylaşır. Kelimenin tam anlamıyla aynı zehirin etkilerine maruz kalıyorlar.

Bunu anladığınızda, sihirli bir şekilde “ikinci dalgayı” nasıl tahmin edebileceklerini ve bir yıl önce aşı pasaportlarını nasıl bildiğimizi görmek kolaylaşıyor. “Yeni bir virüse tepki vermiyorlar”, aslında sadece önceden planladıkları gündemlerini ileri sürüyorlar.

Başka bir deyişle, sadece şeytani seçkinler ve suçlu hükümetler her zaman olduğu gibi yalan söylüyor.

7 gün 24 saat korku mesajları yayınlamalarının bir nedeni var.

Onlar şeytani bir tarikatın parçasıdırlar ve söyledikleri her şey gerçek sağlığın tam tersidir.

Birbirimize yakın olmamız, sağlıklı beslenmemiz, hava solumamız ve güneş ışığı almamız gerekiyor.

Sonuç olarak, herkesin sümüksü ve hapşırmasından korkmayı bırakın. Tarihte hiçbir hastalığa neden oldukları hiçbir zaman kanıtlanmamıştır.

Tüm bunlar, küçük işletmeleri kapatmak ve Çin sosyal kredi puanınıza bağlı olarak dünya çapında dijital para birimi sıfırlamasını başlatmak için bir yanlış yönlendirmedir.

Kendilerini becerebilirler ve son nefesime kadar bununla savaşırım.

Bu gönderiyi yararlı bulduysanız, lütfen paylaşın.

Author

36 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 467

2. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun

3. Osmaniye dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Slm sayfan yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 206

4. Bu konu : ” Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, şukuladım , banu – 110

5. Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 05-04-2021 16:10:06

6. Artvin merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler 06-04-2021 17:36:38

7. Bu konu : ” Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 376

8. Gümüşhane merkezden ben emin. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 10-04-2021 08:30:57

9. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun

10. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Merhaba siten yeminle dikkat çekici, tebrikler , memo – 25

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , – 99

13. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım

14. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler

15. Hatay dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 58

16. Mardin dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 99

17. Diyarbakır merkezden ben banu. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun 12-05-2021 04:44:46

18. Kahramanmaraş dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 464

19. Bilecik merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-05-2021 05:35:28

20. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Kayseri dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, twitter da paylaştım , doruk – 153

22. Bu konu : ” Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 130

23. Bartın merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2021 11:06:30

24. Bu konu : ” Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 225

25. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, sağolun

26. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 334

27. Bu konu : ” Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , ali – 148

28. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

29. Ardahan merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 11:33:12

30. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Hakkari dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 482

32. Adıyaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 27-07-2021 21:30:31

33. Karabük dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, teşekkürler , Emine – 311

34. Bingöl dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Merhabalar web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 229

35. Sinop dan kimler var. Mikrop Teorisi Saçmadır – Hastalıklar “Yayılmaz” . Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 421

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link