Bu komployu destekleyen kapsamlı bir kanıtı olan var mı? Virüslerin aslında hücrelerden ara sıra dökülen toksinler olduğu fikrini büyüleyici buluyorum. Bu teorinin ne kadar inandırıcılığı var bilmiyorum. Buna katılmak isteyen parlak beyinler var mı?

53 Comments

1. Rize dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 368

2. Batman merkezden ben . Mrb bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-07-2021 10:55:10

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler

4. Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım 23-07-2021 11:01:52

5. Tunceli dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . Selamın aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 127

6. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım

7. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha iyi, tebrikler 23-07-2021 11:07:58

8. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . Merhabalar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 220

9. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, saolun , Hasan – 462

10. Mersin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 11:12:58

11. Karabük merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 23-07-2021 11:15:51

12. Erzurum dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 335

13. Sivas dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 474

14. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, saolun

15. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 491

16. Afyon dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . Merhabalar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 153

17. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 454

18. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 454

19. Tunceli dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . Selamlar sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım , ali – 289

20. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 215

21. Siirt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 23-07-2021 11:44:22

22. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 123

23. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

24. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım

25. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , – 438

26. İstanbul merkezden ben hatice. Selam web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 12:57:05

27. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ziya – 177

28. Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, saolun 25-07-2021 21:58:35

29. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha güzel, saolun , banu – 298

30. Samsun dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . selamun aleyküm web siten inan ki güzel, şukuladım , Hasan – 455

31. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 15

33. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, tebrikler , hatice – 76

34. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

35. Mrb web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

36. Bolu merkezden ben memo. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-08-2021 13:30:07

37. Bilecik dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 174

38. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, teşekkürler

39. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım , doruk – 433

40. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun , mehmet – 128

41. Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

42. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Mrb web siten valla çok güzel, saolun , ziya – 73

43. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, saolun , emin – 98

44. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 196

45. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran edici, şukuladım , ahmet – 97

46. Bu konu : ” Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. ” çok güzel. Merhaba sayfa valla çok iyi, şukuladım , – 100

47. Siirt dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha iyi, face de paylaştım , doruk – 436

48. Yozgat dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . Selam herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ali – 18

49. Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

50. Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-09-2021 10:38:36

51. Çorum dan kimler var. Mikrop teorisi ve virüslerin varlığı. . Merhaba herkese siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 343

Write A Comment