Evet, reklamı yapılacak bir şey olmaz. İnsanların gözden kaybolan küçük bir yüzdesinin ormanlık alanlara taşınmasına veya kaçmasına, belki de genellikle akıl hastalığı olarak sınıflandırılan kişisel iblisler tarafından takip edilmesine şaşırmam. Milli parklar, yollardan başlayarak daha iyi hizmet verebilir.

Bilinen park ziyaretçilerinin ortadan kaybolmalarıyla ilgili bağlantılara gelince, bu tür alanlarda, düşmanca bir arazide düşmekten, belki dehidrasyondan ve tekrar ayağa kalkamamaktan başlayarak zarar vermek için pek çok fırsat vardır. Bunun olması için vahşi insanlardan gelen saldırılar gerekli değildir.

Author

14 Comments

1. Artvin merkezden ben memo. Slm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-04-2021 07:14:32

2. Slm web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Milli parktaki vahşi insanlar ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 477

4. Samsun dan kimler var. Milli parktaki vahşi insanlar . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 302

5. Bu konu : ” Milli parktaki vahşi insanlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 19

6. Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Kars merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, face de paylaştım 26-04-2021 11:40:06

9. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

10. Antalya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, sağolun 02-05-2021 19:54:48

11. Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Milli parktaki vahşi insanlar ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 88

13. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

14. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link