Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni.

Bu kadını hayatımda hiç duymadım diyerek bunun önsözünü yapmak istiyorum. Belgeselini izlemedim, neyi temsil ettiğini bilmiyorum bu yüzden bu sonuçlara varmak için siyasi önyargımdan hiçbirini kullanmıyorum.

Bu, Milly Weaver’ın tutuklanmasının, yeni belgeseli Shadow Gate’i yayınlamadan kısa bir süre önce yayınladığı bir video.

Daha önce bazı yorumlarda bulundum ama bunun kendi yazısına ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Videoda polislerin yüzünü hiç görmediğimize dikkat edin. Üniformasında rozet veya yama yok. Bir polis aracı veya bir ortak görmüyoruz.

Milly, tutuklanma emrini veya rozet numarasını görmek istemez.

https://twitter.com/markdice/status/1294352410693967872?s=21

Elverişli bir şekilde belgeseli planlandığı gibi yayınlanmaya devam ediyor. Maksimum etki için muhtemelen kaldırılacak ve birkaç kez yeniden yüklenecektir.

Sokaktaki haber (twitter), gizli belgelerin çalınmasından tutuklandığı yönünde. Bu da, bunu sanki başka bir araç gibi gösteriyor insanlar onun filminde ne olduğunu bilmeni gerçekten istemiyorlar.

Bu, doğrudan bir manipülasyondur. Ayrıca zavallı çocuğu korkmuş görünüyordu. Umarım iyidir.

“Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni.” üzerine 43 yorum

1. Çankırı merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-08-2020 07:04:43

2. Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-08-2020 04:49:28

3. Balıkesir merkezden ben banu. Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-09-2020 18:41:45

4. Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2020 14:55:44

5. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, saolun 02-10-2020 10:12:00

6. Rize merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-10-2020 12:04:20

7. Bu konu : ” Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 312

8. Bu konu : ” Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 215

9. İstanbul merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 14-11-2020 22:58:36

10. Bu konu : ” Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok iyi, şukuladım , memo – 186

11. Şanlıurfa dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 222

12. Bu konu : ” Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 359

13. Yalova dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler , hatice – 270

14. Kastamonu dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 352

15. Bu konu : ” Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 151

16. Manisa dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . Merhaba sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 379

17. Aydın dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . Merhabalar siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , banu – 40

18. Kayseri dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 265

19. Bilecik dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 280

20. Bu konu : ” Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 198

21. Artvin merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-01-2021 05:05:43

22. Bu konu : ” Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 64

23. Ardahan dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, saolun , ahmet – 468

24. Afyon merkezden ben memo. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 27-01-2021 05:01:13

25. Adana merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-02-2021 10:36:22

26. Manisa merkezden ben gaye. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-02-2021 07:10:24

27. Adana dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . Selamın aleyküm sayfa valla iyi, sağolun , Hasan – 96

28. Hatay dan kimler var. Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni. . selamun aleyküm siteniz valla iyi, saolun , banu – 154

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link