Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni.

Bu kadını hayatımda hiç duymadım diyerek bunun önsözünü yapmak istiyorum. Belgeselini izlemedim, neyi temsil ettiğini bilmiyorum bu yüzden bu sonuçlara varmak için siyasi önyargımdan hiçbirini kullanmıyorum.

Bu, Milly Weaver’ın tutuklanmasının, yeni belgeseli Shadow Gate’i yayınlamadan kısa bir süre önce yayınladığı bir video.

Daha önce bazı yorumlarda bulundum ama bunun kendi yazısına ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Videoda polislerin yüzünü hiç görmediğimize dikkat edin. Üniformasında rozet veya yama yok. Bir polis aracı veya bir ortak görmüyoruz.

Milly, tutuklanma emrini veya rozet numarasını görmek istemez.

https://twitter.com/markdice/status/1294352410693967872?s=21

Elverişli bir şekilde belgeseli planlandığı gibi yayınlanmaya devam ediyor. Maksimum etki için muhtemelen kaldırılacak ve birkaç kez yeniden yüklenecektir.

Sokaktaki haber (twitter), gizli belgelerin çalınmasından tutuklandığı yönünde. Bu da, bunu sanki başka bir araç gibi gösteriyor insanlar onun filminde ne olduğunu bilmeni gerçekten istemiyorlar.

Bu, doğrudan bir manipülasyondur. Ayrıca zavallı çocuğu korkmuş görünüyordu. Umarım iyidir.

“Millie Weaver’ın tutuklanma numarası yaptığını düşünüyorum. İşte nedeni.” üzerine 13 yorum

1. Çankırı merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-08-2020 07:04:43

2. Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-08-2020 04:49:28

3. Balıkesir merkezden ben banu. Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-09-2020 18:41:45

4. Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-09-2020 14:55:44

5. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, saolun 02-10-2020 10:12:00

Yorum yapın