Anti-vax olmadığımı söyleyerek başlayayım. Merak ediyorum. Tüm bu “önemli” insanların aşılarını televizyonda yaptırdığını görüyorsunuz, ama henüz televizyonda bir milyarderin aşı olduğunu görmedim. Biri beni susturup milyarderlerin de aşılandığını bana kanıtlayabilir mi? Dün video bulmaya çalıştım ve hiçbir şeyi düzeltemedim.

Author

25 Comments

1. Gaziantep merkezden ben ali. Slm sayfanız valla mükemmel, teşekkürler 09-04-2021 04:24:22

2. Erzincan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-04-2021 11:24:27

3. Erzincan dan kimler var. Milyarderler aşı oluyor mu? . Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 376

4. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-04-2021 12:52:39

6. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim iyi, saolun , gaye – 318

7. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, saolun , mehmet – 191

8. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım 22-04-2021 11:06:57

9. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 6

10. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 257

11. selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

12. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 77

14. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ahmet – 210

15. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran edici, sağolun , banu – 147

16. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Milyarderler aşı oluyor mu? . Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, sağolun , Gürbüz – 384

17. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sağolun , ali – 101

18. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 117

19. Kastamonu dan kimler var. Milyarderler aşı oluyor mu? . selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 406

20. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 460

21. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun , memo – 497

22. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teşekkürler

23. Kilis dan kimler var. Milyarderler aşı oluyor mu? . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 188

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link