Anti-vax olmadığımı söyleyerek başlayayım. Merak ediyorum. Tüm bu “önemli” insanların aşılarını televizyonda yaptırdığını görüyorsunuz, ama henüz televizyonda bir milyarderin aşı olduğunu görmedim. Biri beni susturup milyarderlerin de aşılandığını bana kanıtlayabilir mi? Dün video bulmaya çalıştım ve hiçbir şeyi düzeltemedim.

Author

7 Comments

1. Gaziantep merkezden ben ali. Slm sayfanız valla mükemmel, teşekkürler 09-04-2021 04:24:22

2. Erzincan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-04-2021 11:24:27

3. Erzincan dan kimler var. Milyarderler aşı oluyor mu? . Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 376

4. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-04-2021 12:52:39

6. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim iyi, saolun , gaye – 318

7. Bu konu : ” Milyarderler aşı oluyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, saolun , mehmet – 191

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link