70’lerdeki MIT araştırmacıları, mevcut ekonomik büyümemizi sürdürürsek, 2040 civarında toplumsal çöküşe ulaşacağımızı, Büyük Set Resifi’nin 2030’lar ve 2060’lar arasında öleceğini ve şimdi milyarderlerin uzaya roket göndermeye başladığını söyledi. kendi uzay yarışlarına başladılar, belki de son yakındır ve bunu biliyorlar mı?

Author

33 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, şukuladım , – 398

2. Samsun merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 03:09:11

3. Ordu dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 485

4. Sinop dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, şukuladım , emin – 6

5. Sinop dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 185

6. Bu konu : ” Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 136

7. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 159

9. Bu konu : ” Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 69

10. Zonguldak dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 19

11. Kocaeli merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, tebrikler 27-07-2021 23:41:58

12. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 01-08-2021 10:50:07

13. Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. Antalya merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2021 09:37:17

15. Bu konu : ” Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 279

16. Bu konu : ” Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? ” çok güzel. Slm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 102

17. Siirt dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Mrb paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Emine – 366

18. Yozgat dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 119

19. Bu konu : ” Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? ” çok güzel. Slm web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 429

20. Bitlis dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , mehmet – 189

21. Şırnak dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Selamın aleyküm siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 262

22. Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

23. Bursa dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Selam herkese siten inanki güzel, teşekkürler , – 220

24. Bu konu : ” Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hayran edici, sağolun , ahmet – 335

25. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

26. Isparta merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-08-2021 18:43:50

27. Kocaeli dan kimler var. Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? . Merhaba web sitesi yeminle çok iyi, saolun , Emine – 153

28. Bu konu : ” Milyarderler bizim bilmediğimiz bir şey biliyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 55

29. Bolu merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, saolun 08-09-2021 11:55:05

30. Artvin merkezden ben Hasan. Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, saolun 12-09-2021 17:30:36

31. Siirt merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten vallaha güzel, şukuladım 12-09-2021 19:15:33

32. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment