branson’ın uçuşu 50 mil yukarı gidiyor ve sanırım bezos 62 mil gideceğini söylüyor ki bu sözde havanın nerede bittiğini ve boşluğun nerede başladığını gösteren görünmez soyut sınır, tüm saçmalık ve onlar bu parayı hayatları mahvolmuş insanlara yardım etmek için bağışlayabilirlerdi bu kurtçukların herhangi bir gerçeğin kaynağına yönelik aktif sansür yoluyla zorlamaya yardımcı olduğu karantinaların mali etkisi ile

hepsini siktir et

Author

47 Comments

1. Merhabalar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Erzurum dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . Selam herkese sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 476

3. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler , Aylin – 87

4. Merhaba herkese web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

5. Kahramanmaraş dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, saolun , Emine – 366

6. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 454

8. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-07-2021 17:02:38

9. Giresun merkezden ben Emine. Slm sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 17:02:41

10. Slm web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 55

12. Gaziantep merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 11-07-2021 17:17:09

13. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 11-07-2021 17:19:46

14. Bolu dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 474

15. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , gaye – 130

17. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 210

19. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-07-2021 19:02:50

20. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 64

21. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , ali – 413

22. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 60

23. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 116

24. Adana merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler 17-07-2021 04:23:25

25. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 172

26. Adıyaman merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 19-07-2021 10:04:12

27. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

28. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 218

29. Ağrı dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, saolun , emin – 47

30. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

31. Mersin merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, tebrikler 03-08-2021 20:07:07

32. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 358

33. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 391

34. Şırnak merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2021 21:10:08

35. Düzce dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . Selamlar siteniz inan ki güzel, saolun , Emine – 482

36. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 201

37. Ordu merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 11-08-2021 00:52:03

38. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, saolun , Hasan – 325

39. Çankırı dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 159

40. Bu konu : ” milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 130

41. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, sağolun 30-08-2021 20:12:30

42. Isparta dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . Mrb bu web sitesi gerçekten güzel, sağolun , ali – 27

43. Giresun dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 427

44. Antalya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-09-2021 01:40:01

45. Samsun dan kimler var. milyarderler ve atmosferden hiç ayrılmayan ‘uzay’ uçuşlarında lulz . Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 91

Write A Comment