“Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan.

Bununla ne demek istedi? Süper zenginler ve güçlüler astroloji hakkında bilmemizi istemedikleri ne biliyorlar?

Milyarderler şu anda ne yapıyor? ABD’den kaçmak, sığınaklar satın almak, altın satın almak, yönetim kurullarından istifa etmek … Astrolojiye dayanarak bilmediğimiz ne biliyorlar?

Bildiğimiz dünya yakında bitecek mi? Aralık ayındaki gezegenlerin konumuyla bir ilgisi var mı?

““Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan.” üzerine 27 yorum

1. Adıyaman dan kimler var. “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 94

2. Bu konu : ” “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 453

3. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 20:51:29

4. Erzurum dan kimler var. “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , memo – 18

5. Niğde merkezden ben memo. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-12-2020 20:24:35

6. Erzincan merkezden ben emin. Slm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:04:53

7. Bu konu : ” “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 428

8. Kars dan kimler var. “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. . Slm sayfanız harbiden mükemmel, saolun , gaye – 349

9. Bu konu : ” “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. ” çok güzel. Slm siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , – 456

10. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 16-12-2020 17:57:56

11. Bu konu : ” “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 327

12. Bu konu : ” “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 477

13. Bu konu : ” “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok iyi, teşekkürler , ali – 244

14. Çanakkale merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 23:02:35

15. Kastamonu dan kimler var. “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. . Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 267

16. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, teşekkürler 29-01-2021 16:19:54

17. Bu konu : ” “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 398

18. Karaman dan kimler var. “Milyonerler Astrolojiyi kullanmaz, milyarderler kullanır.” –JP Morgan. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım , ali – 446

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link