Bu parlak mantığı kullanarak köpek saldırıları güvenlidir.

Metamfetamin kullanımı güvenlidir.

Aslında, milyonlarca insanın hayatta kaldığı daha önce tehlikeli olan herhangi bir faaliyet, aynı eylemi gerçekleştirirken kaç kişinin sakatlandığına veya öldürüldüğüne bakılmaksızın, artık “güvenli” dir. Birkaç yüz bin kişi yaralanır veya ölürse endişelenmeyin. Milyonlarca kişi hayatta kaldı!

Covid Kilisesi tarafından size getirilen bu mesaj

Author

14 Comments

1. Hatay merkezden ben Emine. Selam web sitesi inanki hayran edici, saolun 06-03-2021 17:48:16

2. Adana dan kimler var. “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” . Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, teşekkürler , emin – 92

3. Bursa dan kimler var. “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” . Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 366

4. Bu konu : ” “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 249

5. Mrb bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

6. Selam web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. Ardahan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 02:56:03

8. Elazığ dan kimler var. “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 206

9. Bilecik dan kimler var. “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” . Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , mehmet – 426

10. Bu konu : ” “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 452

11. Bu konu : ” “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 277

12. Bu konu : ” “Milyonlarca insan aşıyı alıp yaşadı. Bu aşının güvenli olduğu anlamına geliyor!” ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , banu – 325

13. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link