Resmi olarak onaylanmadan önce bu soruyu merak ediyordum. FDA bugün çıkıp onay şartlarını geçmediğini söyleseydi ne olurdu? Olaylara açık fikirlilikle yaklaşmaya çalışırım ve bir tartışmanın her iki tarafına da eşit şekilde bakarım ama bu geri dönüşü olmayan bir durum gibi görünüyor. Bu noktada ne olursa olsun onay alacaktır. Bu diş macununu tüpe geri koyamam.

17 Comments

1. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 00:01:24

3. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım

4. Bu konu : ” Milyonlarca insandan sonra aşının FDA onayı almama ihtimali var mıydı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 375

5. Bu konu : ” Milyonlarca insandan sonra aşının FDA onayı almama ihtimali var mıydı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , Aylin – 146

6. Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

7. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun

8. Ordu dan kimler var. Milyonlarca insandan sonra aşının FDA onayı almama ihtimali var mıydı? . Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , Aylin – 60

9. Bu konu : ” Milyonlarca insandan sonra aşının FDA onayı almama ihtimali var mıydı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , memo – 454

10. Adana merkezden ben Emine. Mrb paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-09-2021 02:11:14

11. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 16:55:44

12. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment