Milyonlarca yıl önce Mars’ta teknolojik olarak ileri yaşam vardı.

Bugün haberleri izlerken ve NASA’nın Mars 2020 projesi hakkında bir hikaye izlerken bir vahiy yaşadım. Görevin odak noktası nedir? Astrobiyoloji:

“Mars 2020 misyonunun hedeflerinin çoğu Astrobiyoloji ile doğrudan ilgilidir. Bunlar:

• Mars’ta hayatın ortaya çıkıp çıkmadığını belirleyin

• Jeolojik kayıtlarda geçmiş yaşam belirtileri (biyo-imzalar) aramak

• Mars iklimini karakterize edin

• Mars’ın jeolojisini karakterize edin “

https://astrobiology.nasa.gov/missions/2020-mars-rover/

Çoğunuz bu son hikayeyi hatırlayacaksınız: “Pentagon Danışmanı” Bu Dünyada Yapılmayan Dünya Dışı Araçlar “ın Keşfi Hakkında Kısa Senatörler

https://www.nationalreview.com/news/pentagon-consultant-briefed-senators-on-discovery-of-off-world-vehicles-not-made-on-this-earth/

Mars’ın bir noktada, yaşamın günümüzde muhtemelen Dünya’ya benzer şekilde başlaması için gerekli önkoşullara sahip olduğu yaygın bir bilgidir. Mars atmosferinin öncelikle karbondioksit olduğu da yaygındır.

Bu, tıklandığı zamandır. Şubat 2019’da hatırlıyorum, Mars gezgini karardı ve son mesajını gönderdi. Web yerel bir haber ajansları ile ilgili raporlar altında kalıyor. sahte gönderdiği son mesaj.

Yani, tüm bu bağlarla birlikte, bunu ortaya koyuyorum:

Karbon bazlı yaşam, Mars’ta milyonlarca yıl önce Dünya ile nispeten benzer koşullarda evrildi. Mars atmosferi daha önce karbondioksit dışında bir şeydi.

-Bu hayat, evrim teorisini takip ederek eninde sonunda akıllı ve kendini tanıyan en az bir yaşam formu uygarlığı üretti. Bu medeniyet ileri ve uzay teknolojisini geliştirdi.

– Dünyadaki insanlı veya insansız tasarım (problar, vb.) Uzay araçlarından en az birini zaten keşfettik. Bu, Dünya’nın buz kaplı kutuplarındaki gizlilik ile ilgili olabilir; yükselen sıcaklık buzda önceden dondurulmuş / gömülü zanaat ortaya çıkarmıştır.

Şubat 2019’daki Mars gezgini kapanışı planlanmamıştı veya tesadüfi değildi, daha ziyade gerçekleşmesi gerekiyordu, çünkü gezici Mars’ta eski istihbaratın bir tür fiziksel kanıtını keşfetti.

-Mar 2020 misyonu bunu onaylamak dışında hepsine odaklanıyor; NASA programları ucuz değildir ve bir hevesle başlatılmazlar.

“Milyonlarca yıl önce Mars’ta teknolojik olarak ileri yaşam vardı.” üzerine 30 yorum

1. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-07-2020 03:24:41

2. Bayburt merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 11:23:22

3. Adıyaman merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 02:39:50

4. Manisa merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:56:48

5. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 04-09-2020 13:13:42

6. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 12-09-2020 11:27:36

7. Giresun merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, teşekkürler 15-09-2020 13:19:03

8. Bu konu : ” Milyonlarca yıl önce Mars’ta teknolojik olarak ileri yaşam vardı. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 387

Yorum yapın