Kategoriler
Genel

Mindfuck CIA programı yerel hastanenizde başlar

Kriz birimi ya da psişe katında çalışanların size kirli görünüşler verdiğini hiç fark ettiniz mi? Teorim, ya sizin ya da aileniz için zaten bir şey yapmamış ya da yapmayı planlamıyorlar. Sizi kabul edilmekten korkutmak için yaparlar ve bu, taraflardan birinin bir şey yapsa da yapmasa da herkese olur. -Bu görünümler yeterince zaman verildiğinde, dikkat çeken açıklamalar / gülüşler, aşağılayıcı / talepkar talepler ve gereksiz testler, herkesi başka bir hasta bakış açısından kabul edilmesi gerektiği gibi delirecek kadar delirecektir. O zaman kıyıları açık olduğunda veya diğerini daha da zorlaştırmak için temizlediğinde potansiyel olarak diğer hasta üzerinde yapacaklardır. Bunu her zaman gerektiğinde yaptıklarını sanmıyorum, ne de çok az yaptıklarını düşünüyorum. – Sana intikam almak isteselerdi … derlerdi … bekleme odasında bir buçuk saat beklemeni sağlansın, kabul edileceğin her türlü ipucunu verirsin, bam, şimdi anksiyete / depresyon / bipolar / şizofreni olacak ve bu sırayla. Size verdikleri ilaçlardan bahsetmemek, beyninizi ve vücudunuzu aşağı ve her yere becerecek ve aynı zamanda onlarda olmak ömrünüzü kısaltacaktır. Sisteme girdikten sonra dışarı çıkmak neredeyse imkansızdır. Paralarını aldıklarından emin olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Her iki anlaşmada da olabildiğince uzun süre ilaçlarını aldığınızdan, pahalı yatan ve ayakta tedavi tesislerine gideceğinizden emin olacaklardır. Ve, ah, hareket etme! Eğer ilaçlarını almazsan, tehlikeli olmadıklarını bildiğinden ve özellikle hayatını uzatmak için hep birlikte durmaya çalışıyorsan, onları almasan bile sana enjekte edecekler. Bu ilaçların çok uzun bir yarılanma ömrü vardır ve sizi daha güçlü bir yere koymadıkça ve belki de sizi daha düşük bir seviyede ve aptal olarak kilitli hissetmenizi sağlayacak daha zayıf bir tanesine koymadıkça asla onları sivrmezler. Tabii ki çok güçlü bir ilaç sizi aptal hale getirecek ya da aptal gibi gösterecektir, çünkü onları doğru hareket etmelerine ya da hiç hareket etmelerine izin vermek zor. ….. Herhangi bir seviyede … bu ilaç berbat.

OH VE YEMEYİN VEYA İÇMEYİN !!! – yiyeceklere, içeceklere, kahveye bir şey koydular; Ücretsiz ilaçlarını sizinkinden bahsetmiyorum, size kirli görünüşleri veren ve sadece doğum kontrol haplarından biri için Ativan'ı değiştiren aynı şeytani hemşire. Üzülme bile. Yolculuk bile yapmayın. – her şey, dünyadaki herhangi bir ilaç gibidir, böylece sizi çok iyi okuyabilirler ve henüz nasıl hissettiğini veya ne yaptığını bilmiyorsunuz – hepsi daha kolay hareket edersiniz. Muhtemelen ilacı her zaman değiştirir veya her zaman farklı olanları karıştırırlar. -Bu 6 farklı kuruluşta bulunduğum tek bir kuruluş değil. Hepsi aynı şeyleri çevrelerine bağlı olarak eklenen numaralarla yaparlar. – bu muhtemelen bir şekilde hükümet tarafından bir şekilde kabul edilebilir ya da henüz bilmiyorlar. Ama insan hayatının pahasına zamanın yarısından fazlasını kazanıyor. Çoğu insan bu yöntemlerle yapsalar bile asla hareket etmeyecek ve gerçek suçluların çoğu bu hilelere asla düşmeyecekti.

Havalı kertenkele;]

“Mindfuck CIA programı yerel hastanenizde başlar” için 22 yanıt

Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-02-2020 13:24:51

Aydın merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-02-2020 05:20:48

Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 27-02-2020 16:12:54

Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 28-02-2020 06:24:30

Adana merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 01-03-2020 04:48:18

Osmaniye merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 14-03-2020 21:33:41

Diyarbakır merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-03-2020 21:18:33

Çorum merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan vallaha güzel, teraziye tıkladım 30-03-2020 18:15:02

Sivas merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 31-03-2020 19:46:01

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-04-2020 16:43:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir