Sanırım polisin neden geri çekilip gerçekleşen kanlı devrimi izlediğini biliyordum.

Polis kanlı devrimi durdurursa, bu İNSAN HAKLARI İHLALİDİR. Sadece Hong Kong’a bakın. Kara blok isyancılarını durdurmak insan hakları ihlalidir! Minneapolis, bir Kara Blok Devrimi ile başa çıkmak için doğru prosedürü gösteriyor.

Amerika, Liberal Demokrasi paradigmasını dünyaya etkin bir şekilde sergilemektedir. Şiddet içeren yağmacılar protesto haklarıdır, bu yüzden onları durdurursanız tüm temel özgürlükleri ihlal etmiş olursunuz.

Başkan Mao, Stalin, Lenin, Troçki, Pol Pot ve onların 66 lejyonu yoldaşları, bildiğimiz şekliyle cehennemde bir ziyafetle Liberal Demokrasinin saptırılmasını, çöküşünü ve toz haline getirilmesini kutluyorlar.

Uyanmak.

Komik olduğu o kadar belli ki.

33 Comments

1. Merhabalar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Gümüşhane dan kimler var. Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor . Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 241

3. Ardahan dan kimler var. Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor . Selamın aleyküm sayfan inanki güzel, şukuladım , emin – 439

4. Bu konu : ” Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 383

5. Diyarbakır merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa valla güzel, sağolun 02-06-2021 10:40:10

6. Zonguldak merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-06-2021 12:32:33

7. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 09-06-2021 09:03:59

9. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. Bitlis merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-06-2021 20:27:16

11. Bu konu : ” Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 272

12. Bu konu : ” Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, sağolun , hatice – 27

13. Kütahya dan kimler var. Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor . Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 363

14. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. Bingöl merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 14:20:10

16. Adana dan kimler var. Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 79

17. Ordu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 15-07-2021 01:57:59

18. Afyon merkezden ben Emine. Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-07-2021 09:28:33

19. Selam web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 301

21. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun

22. selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

23. Elazığ merkezden ben doruk. Mrb sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım 14-08-2021 03:16:33

24. Isparta dan kimler var. Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor . Selam sayfan valla çok iyi, face de paylaştım , gaye – 308

25. Denizli dan kimler var. Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor . Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 182

26. Diyarbakır merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 29-08-2021 09:19:28

27. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 30-08-2021 22:52:06

28. Bu konu : ” Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 419

29. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

30. Siirt dan kimler var. Minneapolis Ayaklanmaları ve Polis Geri Duruyor . selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 30

31. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun

Write A Comment