Sanırım polisin neden geri döndüğünü ve kanlı devrimi izlediğini biliyordum.

Polis kanlı devrimi durdurursa, bu İNSAN HAKLARININ İHLALİDİR. Hong Kong’a bir bak. Kara blok isyancıları durdurmak insan haklarının ihlalidir! Minneapolis sadece bir Kara Blok Devrimi ile ilgili doğru prosedürü sergiliyor.

Amerika, Liberal Demokrasi paradigması hakkında dünyayı etkin bir şekilde sergiliyor. Şiddetli yağmacılar protesto haklarıdır, bu yüzden onları durdurursanız, tüm temel özgürlükleri ihlal edersiniz.

Başkan Mao, Stalin, Lenin, Troçki, Pol Pot ve onların 66 lejyonu Yoldaş, Liberal Demokrasinin saptığını, çöküşünü ve tozlaşmasını bildiğimiz gibi bir ziyafetle kutluyor.

Uyanmak.

Çok saçma olduğu çok açık.

Author

83 Comments

1. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Malatya merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 09-06-2020 16:41:08

5. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Selam herkese web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 01:18:52

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun

10. elif yılmaz Reply

Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan vallaha billaha hayran edici, şukuladım 20-07-2020 15:42:59

14. Düzce merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-07-2020 22:43:54

15. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 31-07-2020 00:38:13

16. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 20:32:45

17. Kırşehir merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun 06-08-2020 21:12:08

18. Kars merkezden ben banu. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 09-08-2020 17:07:29

19. Bayburt merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım 17-08-2020 19:59:43

20. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 18-08-2020 00:50:13

21. Yozgat merkezden ben ziya. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-08-2020 14:22:18

22. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

23. Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun

24. Tokat merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 02:19:34

25. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Merhaba herkese paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

28. Düzce dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Slm siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 202

29. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Merhaba sayfan inanki mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 71

31. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 160

32. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, sağolun , Aylin – 244

33. Bolu merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-11-2020 16:27:26

34. Bayburt dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , – 450

35. Muğla dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 165

36. Selamın aleyküm siteniz valla hayran edici, tebrikler

37. Sinop merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:57:16

38. Muğla merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 18-12-2020 11:43:14

39. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 334

40. Osmaniye dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 24

41. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 380

42. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, şukuladım 01-01-2021 01:19:36

43. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden çok iyi, sağolun , – 86

44. Mardin merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 05-01-2021 04:04:55

45. selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, şukuladım

46. Artvin merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 16-01-2021 06:43:08

47. Düzce dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Merhabalar web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , doruk – 305

48. Eskişehir merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-02-2021 04:06:44

49. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

50. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

51. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

52. Merhabalar web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 80

54. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , memo – 89

55. Balıkesir dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 442

56. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 196

57. Bingöl merkezden ben ali. Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-04-2021 04:01:56

58. Manisa dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 182

59. Trabzon dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Selam herkese sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 96

60. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

61. Gaziantep dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Merhaba herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 239

62. Tunceli dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Mrb siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 466

63. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Mrb siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-05-2021 19:24:26

64. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 100

65. Bolu dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 35

66. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 334

67. Gaziantep merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, saolun 21-05-2021 00:12:08

68. Çorum dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım , memo – 321

69. Edirne dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . Merhaba sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 464

70. Selamlar paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım

71. Bu konu : ” Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 32

72. Ardahan dan kimler var. Minneapolis İsyanları ve Polis Geri Ayakta . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 296

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link