Damond saat 23: 27’de 9-1-1’i aradı. ve yine, sekiz dakika sonra, çekim akşamı 23: 35’te.[25] Bir kadının seks yaptığını veya tecavüze uğradığını duyduğunu düşündüğünü bildirdi.[26] Sevk görevlileri çağrıyı “bilinmeyen sorun: kadın çığlıkları” olarak sınıflandırdı – nispeten düşük bir öncelik.[27] Memurlar, Minneapolis’in güneybatısındaki Fulton’un düşük suç mahallesi olan bölgeye,[27] ve Damond’un telefon görüşmelerini 9-1-1’e yönlendiren şüpheli tecavüz şüphesi veya belirtisi bulamadı.[28]

Subaylar Noor ve Harrity, polisleri Ford Explorer’ın ışıkları kapalı bir sokaktan geçtikten sonra hiçbir suç eylemi işareti duymadılar.[27] Noor daha sonra, iki ortak ayrılmaya hazırlanırken, kruvazörün bilgisayarına “Kod Dört” e girdi, bu da manzaranın güvenli olduğu anlamına geliyordu.[27] Harrity daha sonra “kadronun yakınında yüksek sesle ürkütüldüğünü” belirtti ve hemen ardından Bayan Damond, polis arabasının sürücü yan penceresine yaklaştı.[29] Harrity silahını çekti ve aşağı çekti, ama ateş etmedi.[30] Ancak Noor, açık pencereden silahından tek bir atış yaptı, göğsündeki Damond’a çarptı ve onu öldürdü.[27][29] Damond ölümcül bir şekilde vurulduğunda silahsız ve yalınayaktı.[27] Harrity daha sonra bir amirine “İkimiz de ürkütüldük” dedi.[27] Noor’un duruşmasında Harrity, “bir şey arabaya çarptı ve ben de bir çeşit mırıltı duyduğumu” duyduğunu ve “pusu” dan korktuğunu, ancak ölümcül güç kullanmanın “erken” olduğunu kabul etti.[30] Noor, Damond’un elini veya elindeki herhangi bir nesneyi görmediğini ifade etti, ancak yine de partnerinin “hayatı için korktuğuna” ve “bir tehdit olduğuna” inanıyordu.[31] Noor’un duruşmasında savcılar, Damond’un parmak izlerinin polis arabasında olmadığına dair kanıt sunarak, onunla hiç temas etmediğini düşündürdü ve savcılar, polisin güç kullanma kararının mantıksız olduğuna tanıklık eden iki uzman tanık çağırdılar.[32]

Noor soğuk kanlı kadını öldürdü o arandıktan sonra, “ürkütücü” olduğu için göğsüne tek bir silahla yaralanmıştı, ancak şehir Avustralya hükümeti cehennemi yükseltinceye kadar suçlamaları bastırmaya istekli değildi.

Gecikme sebebi? Fark ne”

Medya ve şehir neden bir vakayı kapatıp diğerini yayınlamaya çalıştı?

https://en.wikipedia.org/wiki/Shooting_of_Justine_Damond

Muhammed Noor sadece 12.5 yıl aldı, bu memurlar zaten daha fazla karşı karşıya.

İnsanlar, iki vakayı karşılaştırdığınızda, adaletin orantısız bir şekilde yerine getirileceğini gösterdiği zaman, “polis tarafından öldürülen siyah erkekler için adalet olmadığını” nasıl söyleyebilirler.

Ayrıca, bu iki siyah Chicago polis memurunun arkada silahsız bir beyaz adamı vurmakla suçlanacak mı?

Beck geçen hafta, soruşturmanın sonucunu bekleyen iki polis memurunu görevden aldı. Müfettişler silahlı saldırıların haksız olduğunu düşünürlerse, her iki memur da kendileri cezai suçlamalarla karşılaşabilir.

https://www.nbcchicago.com/news/local/man-shot-by-police-in-chicago-subway-sues-city-officers/2234997/

Neden çifte standart?

Author

94 Comments

1. Artvin merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-05-2020 23:00:31

2. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Şanlıurfa merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, tebrikler 27-05-2020 23:00:33

4. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım 27-05-2020 23:51:36

5. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 28-05-2020 02:59:32

6. elif yılmaz Reply

Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler

8. Düzce merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-05-2020 05:30:52

9. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

10. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-06-2020 18:59:24

11. Sinop merkezden ben doruk. Selam web siteniz harbiden mükemmel, şukuladım 15-06-2020 09:03:15

12. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

13. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım 23-06-2020 06:07:04

14. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, saolun 01-07-2020 13:24:08

15. Burdur merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım 02-07-2020 02:37:31

16. Selamlar web siten valla çok güzel, face de paylaştım

17. Trabzon merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-07-2020 23:46:09

18. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten vallaha mükemmel, teşekkürler 07-07-2020 22:48:20

19. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, twitter da paylaştım 09-07-2020 16:39:37

20. Isparta merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 13-07-2020 18:17:23

21. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, teşekkürler

22. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

23. Ardahan merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 18-07-2020 23:07:05

24. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 09:13:25

25. Merhaba paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım

26. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

27. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Yalova merkezden ben Aylin. Selamlar siten valla dikkat çekici, sağolun 13-08-2020 08:58:29

29. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

30. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

31. Tekirdağ merkezden ben ziya. Slm siteniz harbiden hayran edici, sağolun 27-08-2020 02:30:31

32. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-08-2020 19:11:19

33. Selamlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

34. Sivas merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 08-09-2020 08:22:35

35. Tokat merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-09-2020 01:36:13

36. Trabzon merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 18-09-2020 08:10:09

37. Hakkari merkezden ben Aylin. Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 22-09-2020 01:49:00

38. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-09-2020 12:48:00

39. Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

40. Bartın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:29:00

41. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle mükemmel, teşekkürler , Aylin – 362

42. Karaman dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 381

43. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 321

44. Erzurum merkezden ben ali. Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 23-10-2020 22:41:59

45. Erzurum dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 33

46. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, saolun , memo – 374

47. selamun aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

48. Erzincan dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 331

49. Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım 26-11-2020 12:22:41

50. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

51. Bitlis merkezden ben Hasan. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:57:25

52. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

53. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 457

54. Tekirdağ merkezden ben . Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-12-2020 21:40:21

55. İzmir dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 200

56. Adana merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, sağolun 01-01-2021 10:45:33

57. Merhaba paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

58. Muş dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım , banu – 281

59. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 177

60. Merhaba web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

61. Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

62. Muğla merkezden ben . Merhaba herkese siten harbiden çok iyi, face de paylaştım 17-01-2021 04:32:31

63. Siirt dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 120

64. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 59

65. Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

66. Sinop merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 18-02-2021 22:44:44

67. selamun aleyküm siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

68. Düzce merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler 26-02-2021 12:47:14

69. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım inanki hoşuma gitti, şukuladım

70. Kırklareli merkezden ben ali. Selam sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 02-03-2021 04:37:10

71. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 184

72. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

73. Kayseri merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2021 03:49:54

74. Balıkesir dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . Selam herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 481

75. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

76. Ankara dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 335

77. Kayseri merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 21-04-2021 14:37:19

78. Adıyaman dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 87

79. Batman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-05-2021 01:51:54

80. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . Selamlar web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 274

81. Niğde dan kimler var. Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu . Merhaba sayfa cidden güzel, teraziye tıkladım , doruk – 498

82. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

83. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 282

84. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamlar sayfa inanılmaz güzel, sağolun 13-05-2021 11:26:43

85. Bu konu : ” Minneapolis şehri Muhammed Noor’u tutuklamak için bir yılı aşkın bir süre aldı, ancak mevcut davada memurları gece boyunca kovdu ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle güzel, tebrikler , hatice – 232

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link