Sürekli kıçlarını emdiler ve formaları yapmak için kasten korkunç grafik tasarımcıları tuttular. 2018’de herkesin nefret ettiği ama yine de giydikleri neon yeşili formalarla çıktılar. Organizasyonun daha büyük bir pazara geçiş yapmak için mümkün olan en az sayıda taraftarı o kadar belirgin olmayan bir şekilde istediğine inanıyorum. Birkaç ay önce Alex Rodriguez ve bir grup satın aldığı kurtları farklı bir şehre taşımaya çalışıyor. Korkunç oyun ve korkunç forma tasarımı, şehirleri taşımak ve Minnesota’dan daha fazla para kazanmak için yaratıldı

29 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor . Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 146

2. Kayseri merkezden ben ali. Selam siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 26-06-2021 06:36:28

3. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, face de paylaştım , ali – 51

4. Ağrı merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-06-2021 01:32:22

5. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 499

6. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 12:16:43

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 142

8. Karaman dan kimler var. Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor . Selam sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 102

9. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 85

10. Aydın merkezden ben banu. Mrb web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 15-07-2021 08:49:23

11. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla çok iyi, saolun , Emine – 1

12. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 279

13. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım , ziya – 444

14. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 167

15. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

16. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 09-08-2021 01:57:00

17. Samsun merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler 15-08-2021 17:30:28

18. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

19. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor . Selam siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 102

20. Sakarya dan kimler var. Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 242

21. Ordu dan kimler var. Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor . Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 347

22. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 473

23. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

24. Elazığ dan kimler var. Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , emin – 346

25. Bu konu : ” Minnesota Timberwolves organizasyonu 2010’dan beri şehirleri taşımak istiyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 30

26. Erzurum merkezden ben banu. Merhaba web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 19-09-2021 00:51:04

27. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment