Güçler, aşıdan ölen çok sayıda insanı veya bu konuda başka herhangi bir şeyi planlıyorsa, o zaman ölen insanlardan varlıklarını almayı amaçlayan yeni yasalar/vergiler görmeyi bekleyebilirdik. Servet transferi için başka bir harika fırsat olurdu.

Mevcut duruma ilişkin temel ayrıntılar aşağıdaki gibidir (ABD için):

2021 itibariyle, yalnızca değeri 11.70 milyon dolar veya daha fazla olan mülkler federal emlak vergisine tabidir.

Bir düzine eyalet kendi emlak vergilerini uygular ve altı eyalette her ikisi de federal emlak vergisinden daha düşük eşik miktarlarında devreye giren veraset vergileri vardır.

Vergiler, yalnızca eşik tutarını aşan tereke veya mirasın değeri üzerinden değerlendirilir.

Hayatta kalan eşler, mülkün veya mirasın değerine bakılmaksızın genellikle bu vergilerden muaftır.

Emlak vergilerini en aza indirmek için, emlakları 11.70 milyon dolar eşiğinin üzerinde olan vergi mükellefleri, servet transferini kolaylaştıran tröstler kurabilirler.

Author

61 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 166

2. Mrb sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla mükemmel, saolun , Gürbüz – 252

4. Selam paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım

5. Merhaba paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım

6. Kastamonu dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . Merhabalar web siten ciddiyim güzel, şukuladım , ahmet – 132

7. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 10-07-2021 05:31:50

8. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ali – 192

9. Bilecik merkezden ben ziya. Mrb paylaşım inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-07-2021 05:33:16

10. Tunceli merkezden ben doruk. Selamlar web siten inan ki hayran bıraktı, sağolun 10-07-2021 05:34:05

11. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 10-07-2021 05:34:29

12. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 4

13. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 05:35:48

14. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 316

15. Selam web siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım

16. Çanakkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-07-2021 05:40:32

17. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 405

18. Erzurum merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 05:42:16

19. Uşak dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , – 95

20. Slm web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden çok iyi, saolun , Hasan – 10

22. Kırşehir dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , memo – 85

23. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım

24. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 163

25. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 472

26. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, tebrikler , hatice – 142

27. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 427

29. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, teşekkürler 13-07-2021 22:00:51

30. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

31. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler

32. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 100

33. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , emin – 83

34. Rize dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 138

35. Kırşehir merkezden ben banu. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-07-2021 08:29:29

36. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 86

37. Bilecik dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 51

38. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 159

39. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım , gaye – 109

40. Ağrı dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, saolun , memo – 118

41. Sakarya dan kimler var. Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 422

42. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha mükemmel, teşekkürler , ali – 303

43. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Slm siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 224

44. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, şukuladım

45. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 232

46. Sinop merkezden ben ahmet. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun 14-08-2021 05:21:19

47. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, şukuladım

48. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 347

49. Siirt merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, sağolun 23-08-2021 08:51:59

50. Muş merkezden ben ali. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-08-2021 12:52:22

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 102

52. Sakarya merkezden ben ali. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 26-08-2021 11:55:17

53. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:29:15

54. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 271

55. Bu konu : ” Mirasla ilgili kanunlarda/vergilerde yapılan değişikliklere dikkat edin. ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 425

Write A Comment