Demokrasinin tanımı

1a: halkın hükümeti, özellikle: çoğunluğun yönetimi

b: en yüksek gücün halka verildiği ve genellikle periyodik olarak yapılan serbest seçimleri içeren bir temsil sistemi aracılığıyla doğrudan veya dolaylı olarak uygulandığı bir hükümet.

Hükümetimiz bir tarafı kızdırmaya çalışmaktan başka bir şey yapmaz. Halkı unuttular ve karşı tarafı hangi konuların kızdıracağına odaklandılar. Sola karşı sağa. İyi şanslar Amerika. En beceriksiz temsilciler grubunda oy verdik. Bu insanlar ABD’yi temsil ediyor. HEPİMİZ. Üzücü olan şey, bu aptalların her gün hayatımızı mahvetmesine izin vermemiz. Washington’u gururlandırın.

Author

18 Comments

1. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz iyi, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Mirim webster’dan demokrasi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 160

3. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Mirim webster’dan demokrasi. . selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 398

4. Kırklareli dan kimler var. Mirim webster’dan demokrasi. . Selam herkese web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 107

5. Tokat merkezden ben hatice. Merhaba web siten inanki güzel, face de paylaştım 11-03-2021 23:44:51

6. Şırnak dan kimler var. Mirim webster’dan demokrasi. . Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 25

7. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Mirim webster’dan demokrasi. . Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 315

8. Bu konu : ” Mirim webster’dan demokrasi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 309

9. Bu konu : ” Mirim webster’dan demokrasi. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 397

10. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. Mirim webster’dan demokrasi. . selamun aleyküm sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 44

11. Adana merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 26-03-2021 00:57:08

12. Bu konu : ” Mirim webster’dan demokrasi. ” çok güzel. Mrb sayfa cidden güzel, face de paylaştım , banu – 15

13. Mersin dan kimler var. Mirim webster’dan demokrasi. . Merhaba web siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 56

14. Bu konu : ” Mirim webster’dan demokrasi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , memo – 378

15. Çanakkale dan kimler var. Mirim webster’dan demokrasi. . Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 73

16. Afyon merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler 05-04-2021 11:27:42

17. Bu konu : ” Mirim webster’dan demokrasi. ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 476

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link