Hey Millet. Bu covid “zehir” hakkında çok şey okudum ve şimdiye kadar bu konuda çok fazla korku ve şüpheciliğim var. Babam AstraZeneca’nın ilk dozunu aldı ve o iyi. Ama bu aşıyla ilgili doğru bir şey olmadığını hissediyorum. Ölen veya felç olan insanların raporları genellikle benim fikrimi buna karşı değiştiriyor. Ama benim en büyük kabusum, bunu okullar için zorunlu kılmaları. Ben 10. sınıf öğrencisiyim ve gelecek yıl okula gitmemiz gerekecek. Vax’ı almamı isteyeceklerinden korkuyorum. Korkmuyormuşum gibi titriyorum. Ben ne yaparım? ben 15 btw

20 Comments

1. Selam herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Mersin merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-08-2021 04:43:36

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 117

4. Kırıkkale dan kimler var. Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? . Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 48

5. Burdur dan kimler var. Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? . Slm paylaşım gerçekten hayran edici, şukuladım , Emine – 62

6. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

7. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun 16-08-2021 09:42:06

8. Bayburt dan kimler var. Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? . Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun , Emine – 442

9. Bu konu : ” Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? ” çok güzel. Selam siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 80

10. Bu konu : ” Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 17

11. Şırnak dan kimler var. Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? . Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 327

12. Bu konu : ” Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 352

13. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 18:16:46

15. Sivas merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 14:29:29

16. Bingöl merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım 09-09-2021 23:04:25

17. Bu konu : ” Mısır’da covid “zehiri” zorunlu olacak mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, saolun , ali – 213

18. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun 20-09-2021 18:00:38

Write A Comment