Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey

Gördüğüm her yerde, birçok insan inşa edilen piramitlerin ya dünya dışı varlıklar ya da telekinezi kullanan biri ya da anormal bir şey olduğunu söylüyor. Hiç kimse bu devasa ağır blokları tam o anda ve orada inşa edebileceğini, sadece piramitler için blokları yapmak için gereken malzemeyi nakledebileceklerini düşünmedi mi? Mısırlıların da tüm bu şeylerde harika beyinler olduğunu hepimiz biliyoruz, ancak piramit bloklarının piramitlerin durduğu yerde tek tek inşa edilebileceğini düşünen tek kişi ben miyim?

Yine, bu fikirle çelişecek veya hurdaya çıkaracak herhangi bir önemli bilgiyi kaçırıyorsam, bana haber verin, ancak bu uygulanabilir bir yöntem gibi görünüyor, değil mi?

“Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey” üzerine 26 yorum

1. Tokat dan kimler var. Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey . Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 99

2. Bu konu : ” Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden çok güzel, saolun , Emine – 478

3. Erzurum dan kimler var. Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey . Selamlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 329

4. Isparta dan kimler var. Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey . Merhabalar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 462

5. Bu konu : ” Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha iyi, şukuladım , hatice – 34

6. Bu konu : ” Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ahmet – 74

7. Bilecik dan kimler var. Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey . Merhaba paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 57

8. Kocaeli dan kimler var. Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey . Mrb paylaşım vallaha billaha mükemmel, saolun , banu – 383

9. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 21-12-2020 01:06:44

10. Bu konu : ” Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 214

11. Bu konu : ” Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun , Gürbüz – 64

12. Burdur merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 04-01-2021 18:52:58

13. Aydın dan kimler var. Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey . Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 271

14. Bu konu : ” Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 341

15. İzmir dan kimler var. Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey . Merhaba web siteniz vallaha güzel, saolun , Emine – 486

16. Bu konu : ” Mısır’daki piramitlerin nasıl inşa edildiğine dair bir şey ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 64

17. Muş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-02-2021 08:04:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link