https://twitter.com/hollandcourtney/status/1346632873852469252?s=21

Bu, geri itmenin sadece başlangıcı. İnsanlar bu bataklık farelerinden bıktı. Bu sol / sağ ya da Demokrat / Cumhuriyetçi bir şey değil. Bu bir CNN / Fox haberi değil. Bu bizlere karşı. Bu derin devlet pislikleri, egemen sınıfın her parçasını istila etti. McCain, Romney, Clintons, Bush, Obama, John Roberts, Anderson Cooper, Epstein, Weinstein, Ghislaine Maxwell, Prince Andrew gibi insanlar. Hepsi aynı grubun parçası.

Daha önce belli bir isimsiz kaynak tarafından yayınlanan bir kurulda “bu insanların sokaklarda yürümesinin güvenli olmayacağı” söylendi. Görünüşe göre şimdi o aşamaya geldik. Mitt bunu kendine, Kemp kendi başına yaptı. Hainler. Adaletle yüzleşmelerinin zamanı geldi. Oh ve Ronna McDaniel aslında bir Romney ve her zaman bunun içindeydi. Kendi partilerine ihanet ettiler, muhafazakarlara ihanet ettiler, kendilerine oy verenlere ihanet ettiler. Kendi ülkelerine ihanet ettiler. Ayıp onlara

Author

14 Comments

1. Osmaniye dan kimler var. Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor . selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 76

2. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, şukuladım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 58

4. Slm sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Ankara merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-01-2021 14:10:28

6. Bu konu : ” Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 137

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Aydın merkezden ben Emine. Mrb web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 21-01-2021 02:57:57

9. Bayburt dan kimler var. Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 42

10. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Tekirdağ dan kimler var. Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor . Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 148

12. Manisa dan kimler var. Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor . Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 114

13. Mardin dan kimler var. Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor . selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 398

14. Erzincan dan kimler var. Mitt Romney uçağa binerken insanlar “Hain, Hain” diye bağırıyor . Selam siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 258

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link