Don Lemon ve Anderson Cooper gibi yorumcuların bu kadar ikiyüzlü ve uzman yalancılar olmasını sağlamanın, yoğun CIA zihin değiştirme operasyonları yoluyla elbette tek yolu budur.

Her iki ev sahibi de eşcinseldir (beyinleri güçlü erkekleri sevmekle yıkanır)

Don Lemon, televizyonda ırkçılık ve beyazlar için kelimenin tam anlamıyla ağlıyor ve geceleri beyaz erkek arkadaşı tarafından tespit ediliyor, ilişkileri halka açık. Ve kimse bir şeyi sorgulamıyor.

Beynim için aşırı derecede aşırı yalan söylemeyi anlamak çok zor ve bir taraf olarak tembellik değil.

Yaptığın tek şey yalansa ya da tembel bir insansan hayatı yaşamanın amacını anlamıyorum Yalan söylemek ve tembellik iki ayrı konu ama lütfen bu davranışların her birini neyin motive ettiğini anlamama yardım et

98 Comments

1. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, tebrikler , hatice – 64

2. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 194

3. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 394

4. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Slm sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 120

5. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 260

6. Giresun dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 403

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 251

8. Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Giresun merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-07-2021 14:45:04

10. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

11. Merhaba web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım

13. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 92

14. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 209

15. Şanlıurfa dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selam herkese siten valla hayran bıraktı, şukuladım , – 210

16. Konya merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-07-2021 14:57:26

17. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 15:03:57

18. Denizli dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ali – 336

19. Tokat dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 437

20. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-07-2021 15:21:21

21. Diyarbakır dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, saolun , gaye – 86

22. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

23. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. Mersin dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 245

25. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, sağolun , Aylin – 45

26. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 263

27. Sakarya dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 266

28. Erzurum dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selam siten inanılmaz güzel, şukuladım , ali – 50

29. selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, teşekkürler

30. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 50

31. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 500

32. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-07-2021 15:53:36

33. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 466

34. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 43

36. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 280

38. Konya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 29-07-2021 15:58:55

39. Kütahya dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selam herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 396

40. Kahramanmaraş dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Slm siten harbiden güzel, face de paylaştım , doruk – 371

41. Merhaba web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

42. Çankırı dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Merhaba herkese web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 417

43. Düzce dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, face de paylaştım , Hasan – 285

44. Eskişehir merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 16:07:10

45. Antalya dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , Emine – 305

46. Osmaniye merkezden ben ahmet. Slm siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 29-07-2021 16:11:40

47. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

48. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

49. Kırıkkale merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun 29-07-2021 16:19:07

50. Gaziantep dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Mrb web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 369

51. Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 322

53. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , – 63

54. Aksaray dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . selam arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 413

55. Kocaeli merkezden ben ahmet. Slm web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 29-07-2021 16:31:07

56. Bartın merkezden ben ali. Selamlar sayfa inan ki çok güzel, şukuladım 29-07-2021 16:31:17

57. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 333

58. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

59. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selamlar siten valla çok iyi, sağolun , Gürbüz – 171

60. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

61. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 29-07-2021 16:41:04

62. Afyon merkezden ben Aylin. Selam sayfa harbiden hayran edici, sağolun 29-07-2021 16:42:36

63. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 191

64. Afyon dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . selamun aleyküm web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 71

65. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten mükemmel, saolun , banu – 59

66. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım

67. Kilis dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Mrb sayfanız valla iyi, tebrikler , ziya – 480

68. Muğla merkezden ben doruk. Mrb web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler 29-07-2021 17:07:30

69. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 460

70. Trabzon merkezden ben doruk. Mrb web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 29-07-2021 17:10:11

71. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selam siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 372

72. Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 29-07-2021 17:17:02

73. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 334

74. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 131

75. Nevşehir merkezden ben emin. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, şukuladım 29-07-2021 17:25:56

76. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım

77. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 196

78. Tokat merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-08-2021 10:39:46

79. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 295

80. Amasya dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 233

81. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, sağolun , – 244

82. Merhaba siteniz yeminle güzel, face de paylaştım

83. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

84. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 186

85. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-08-2021 18:33:54

86. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 218

87. Tokat dan kimler var. MK ultra CNN sunucuları . selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 300

88. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 323

89. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:43:13

90. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

91. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

92. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 441

93. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, şukuladım

94. Bu konu : ” MK ultra CNN sunucuları ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 89

Write A Comment