Kategoriler
Genel

MK-ULTRA TÜM ÇALIŞMALAR İÇİN EKSİK ANAHTAR. Ve tüm Epstein pedofili olayına eksik bağlantı ..

Burada MK-ULTRA ve Zihin Kontrolü hakkında çok az tartışmamıza ya da hiç tartışmamıza şaşırıyorum. Artık CIA'nın MK-ULTRA'yı kullandığını iddia ettiği ve bunun üzerindeki tüm araştırmaları kapattığı iddia edilen halka açık bilgilerden biliyoruz. .. Ama Fritz Sprigmeier'in mükemmel zihin kontrollü bir köle, Cathy O'Brien'ın kitabı ve Brice Taylor nasıl oluşturulacağına dair kitaplarını okurken, iddialarının yarısının doğru olması halinde, Elit'in bu tür olayları nasıl organize edebileceğini anladığımız için teşekkürler büyük bir örtü ve kimseyle uğraşmadan üzerinde birkaç kişiyle suçlar. Örneğin, 9/11, Paedogate Epstein, Weinstein ve pedogate hakkında bildiklerimizin en başta bilmemizi istedikleri şey olduğuna inanıyorum.

Fritz, Cathy ve Zihin Kontrolünden sağ kurtulan diğerleri, her zaman şiddetli cinsel istismar ve travmanın çocukluk döneminde Zihin Kontrolü için mükemmel bir koşul yaratmak için kullanıldığından bahsetmektedir.

Travma, zihnin daha sonra hipnoz ve ilaçlar ile programlanan çeşitli kişiliklere ayrılmasına neden olur. Aşırı Sessizlik ve asla kaçırmamak da onlara öğretilen cezadır.

Elit ve Ünlülerin herkesin zihin kontrollü programlı katları olduğuna içtenlikle inanıyorum.

Ve seçkinler, normal insanlarla olabilecek kadar etkileşimi engellemeye çalışırlar çünkü sonunda bir şeyin ciddi şekilde yanlış olduğunu fark edersiniz. Kimse Angelina Jolie veya Britney Spears'a bakamaz ve bana söylenemez bir şekilde kötüye gitmediklerini söyleyemez.

Ve son olarak tanıştığım hiç kimse Batı medyasında gündemdeki hiç kimseyle büyüymedi veya tanımadı. Bir dönem okulda veya üniversitede bir dönem için dikilenler, onları asla yakın olmayan ve her zaman onlarla birlikte garip bir şey fark eden kişiler .. Onları çevreleyen işleyicilerin sonsuz geri dönüşü .. Bu insanlar ekili aileler ve kapaklar ve sahte arka planlar ile bazı yeraltı üs.

Sadece Monarch Mindcontrol'ü okuyun. Veya Mindcontrol'deki sitelerin çoğunun kaldırılmasına neden olan YouTube videolarını izleyin

“MK-ULTRA TÜM ÇALIŞMALAR İÇİN EKSİK ANAHTAR. Ve tüm Epstein pedofili olayına eksik bağlantı ..” için 37 yanıt

İzmir merkezden ben Aylin. Selamlar siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 11-01-2020 21:42:39

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım 02-02-2020 15:37:19

Isparta merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler 04-02-2020 18:39:13

Rize merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 08-02-2020 05:32:08

Isparta merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2020 14:19:47

Bolu merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 13-02-2020 09:26:15

Düzce merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, facebookta paylaştım 05-03-2020 23:08:04

Sivas merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 10-03-2020 04:51:52

Düzce merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 10-03-2020 05:59:19

Kars merkezden ben banu. Selam web siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 05:15:04

Kars merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 22:31:49

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 22-03-2020 07:21:31

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 31-03-2020 05:24:22

Kırklareli merkezden ben ali. Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 10:07:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir