Yani burada somut bağlantılara çok yaklaştığımı hissediyorum, buradaki herhangi biri bazı boşlukları doldurmaya yardım edebilir mi?

Arka plan olarak, ilaç kimyası okuyorum ve tarihe bakmayı seviyorum. İyi bir örnek Paul Jannsen, örneğin Janssen’in (son aşıyı yapan JnJ şirketi) babası, bir karfentanil sentezi oluşturmak için bir ekiple çalıştı. Carfentanyl, Moskova tiyatro rehine krizinde potansiyel olarak yüzlerce kişiyi öldürmek için kullanıldı. Hiçbir iyi ağrı kesici niyeti cezasız kalmaz.

ABD hükümetinin hurma tecavüz uyuşturucuları yaratmada parmağı olabileceğine inanıyorum.

Her şeyden önce, rohypnol bir benzodiazepin şeklidir ve Roche tarafından geliştirilmiştir.

CD Roche, Kennedy’nin (1961-1963) danışmanıydı. https://www.washingtonpost.com/archive/local/1993/02/14/cd-roche-dies/8106df73-008f-45f4-84e6-7999231a455b/

MK Ultra, kapsamı ilk kez küçültüldüğünde 1953-1964 yılları arasında tam kapsamlı olarak mevcuttu. Cinsel ve zihin kontrolü suistimalleriyle ünlü bir program olan rohypnol buna uyuyor.

35 Comments

1. Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 26

2. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler

5. Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, şukuladım , ali – 287

6. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler 30-04-2021 17:15:30

7. Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 316

8. Ordu dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 158

9. Amasya dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 39

10. Aksaray dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . Merhaba herkese sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 214

11. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 13-05-2021 04:18:11

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 326

13. Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 209

14. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

15. Edirne dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 418

16. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

17. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . selamun aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 388

18. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 65

20. Denizli dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . Slm siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım , gaye – 458

21. Sinop merkezden ben mehmet. Selam sayfanız cidden çok güzel, saolun 12-06-2021 02:31:20

22. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Uşak dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 405

24. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler 23-06-2021 11:32:45

25. Kastamonu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, sağolun 25-06-2021 18:32:12

26. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 28-06-2021 23:34:05

27. Sivas dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, saolun , memo – 83

28. Niğde dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . merhaba arkadaşlar web siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 293

29. Afyon dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . Selam herkese sayfan inan ki iyi, şukuladım , Hasan – 297

30. Samsun dan kimler var. MK Ultra ve Rohypnol . Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 314

31. Kütahya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-07-2021 16:46:04

32. Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 314

33. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım

34. Diyarbakır merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 02-08-2021 15:07:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link