Yani burada somut bağlantılara çok yaklaştığımı hissediyorum, buradaki herhangi biri bazı boşlukları doldurmaya yardım edebilir mi?

Arka plan olarak, ilaç kimyası okuyorum ve tarihe bakmayı seviyorum. İyi bir örnek Paul Jannsen, örneğin Janssen’in (son aşıyı yapan JnJ şirketi) babası, bir karfentanil sentezi oluşturmak için bir ekiple çalıştı. Carfentanyl, Moskova tiyatro rehine krizinde potansiyel olarak yüzlerce kişiyi öldürmek için kullanıldı. Hiçbir iyi ağrı kesici niyeti cezasız kalmaz.

ABD hükümetinin hurma tecavüz uyuşturucuları yaratmada parmağı olabileceğine inanıyorum.

Her şeyden önce, rohypnol bir benzodiazepin şeklidir ve Roche tarafından geliştirilmiştir.

CD Roche, Kennedy’nin (1961-1963) danışmanıydı. https://www.washingtonpost.com/archive/local/1993/02/14/cd-roche-dies/8106df73-008f-45f4-84e6-7999231a455b/

MK Ultra, kapsamı ilk kez küçültüldüğünde 1953-1964 yılları arasında tam kapsamlı olarak mevcuttu. Cinsel ve zihin kontrolü suistimalleriyle ünlü bir program olan rohypnol buna uyuyor.

6 Comments

1. Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 26

2. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” MK Ultra ve Rohypnol ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, şukuladım , ali – 287

5. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler 30-04-2021 17:15:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link