Kategoriler
Genel

MK’nin mirası sonuçsuz bir komplo. Herkesin kırmızı hapı olduğunda, çalışmayı bırakırlar.

Ülkeler hepimizin inanmayı kabul ettiği sanrılarla bir arada tutulmaktadır. Davranışsal modeller inşa ediyorum. MK veya istediğiniz isim gerçek. İşini izliyorsunuz.

MK’ler birisini yeniden programlamayı amaçladı. Mevcut inançlarını ortadan kaldırın. Onları farklı bir anlatıyla değiştirin.

L.S.D. Yoksunluk. İzolasyon. Şok. Bunların hepsi işe yaradı. Onlar 1 fikre dayanıyordu. İnançları değiştirmek bir aksama gerektirir. Kırmızı boncuklu. Vahiy.

Uyuyanlar yaratıldı. 60’lara ve 80’lere bakın. CIA tarafından desteklenen radikalleşmiş bireyler, değişen rejimler. Soğuk Savaş ile mücadele için oyun kitabı.

Yoksul hükümetler kendi kırmızı haplarını kullandılar. Yeni rejim “Amerikan Destekli” idi. Bir komplo. Bir sonraki MK doğdu.

CIA, azınlık mahallelerine uyuşturucu enjekte etti ve daha sonra uyuşturucuya karşı savaş açtı. Bu, başka bir isyan dalgasının olmasını önlemek için bir anlatı yarattı.

CIA katılımı 80’li ve 90’lı yıllarda ortaya çıktı. Amerikalılara karşı açık görüşte komplo. Sonuç yok.

CNN 1980 yılında kuruldu. 24 saat haber 2 yolla doldurulabilir. Aynı yayınları tüm gün tekrarlayın veya insanların günde bir kereden fazla izlemesini sağlamak için yeni içerik bulun. 1985’te CNN, sosyal medya şirketlerinin şu anda ne bildiğini biliyordu.

En iyi içerik birden fazla gerçek kaynağı oluşturur. Her gerçek bir insanı mutlu eder. Daha fazla içerik tüketiyorlar. Topluluklar yaratırlar. Şimdi bölünmüş bir milletimiz var. Tek bir kaynak gerçeği, ikinci bir kaynak tarafından tehdit edilmektedir. Bir komplonun vahiy. Gerçekler ortaya çıkıyor. Nixon istifa etti.

İkiden fazla hakikat kaynağı olduğunda, diğer hakikat kaynaklarıyla çelişmek için sürekli olarak yeni olgular ortaya çıkar. İnançlar yeni bilgilere karşı sertleşiyor. Açık yolsuzluk ya da suçluluk, yeni bir bilgi dalgasıdır. Bir kişinin tercih ettiği hakikat kaynağı ile çelişen yeni bilgilerle aynı kovaya konur.

Bu forumdaki yeni mesaj dalgası, gerçeklerin kaynağını sertleştiren bireylerdir. Bir hakikat kaynağı ne kadar yüksek olursa, diğer hakikat kaynağı o kadar birleşik olur. Alternatif hakikat kaynağı düşman olur.

Epstein’ın farklı insanlarla bağları, suçlarının gerçekliğinin çeşitli hakikat kaynakları için bir tehdit olduğu anlamına gelir. Bu insanlar bu bilgilere karşı sertleşiyor. MK başardı. Sonuçsuz komplo.

“MK’nin mirası sonuçsuz bir komplo. Herkesin kırmızı hapı olduğunda, çalışmayı bırakırlar.” için 24 yanıt

Balıkesir merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 07-06-2020 20:26:18

Ordu merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 08-06-2020 03:35:50

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-06-2020 14:13:40

Bursa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım 28-06-2020 17:31:12

Batman merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2020 13:51:17

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 07-07-2020 04:09:27

Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun 19-07-2020 16:29:07

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 12-08-2020 19:26:03

Antalya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 20:25:52

Van merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 07:30:12

Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-09-2020 10:43:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir