MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri?

Herkese merhaba, buraya hipnoz konusunda araştırma yaptığım için geliyorum ve doğal olarak şimdi mkultra rabbithole’u araştırıyorum. Okuduklarıma göre, bununla ilgili en önemli belgeler 70’lerde yakıldı, ancak hipnoz için kullanılan tekniklerle ilgili herhangi bir bilgi (veya sizde bir şey varsa) olup olmadığını merak ediyorum.

Size bir örnek vermek gerekirse, araştırmam sırasında, ‘Bambi Uykusu’nun (erkekleri dişileştirmek amacıyla yapılan hipnotik izler) aslında köklerinin MK-ULTRA’da veya ilgili bir askeri projede olabileceği teorisini buldum. Kurbanların “beyinlerini tamamen kızarttığını” iddia ettikleri ve günlük yaşamı ciddi şekilde etkilediği ölçüde son derece etkili olduğu ve bunu geri döndürmek için daha geleneksel terapi yöntemlerinin nafile hale geldiği kanıtlanmıştır. . – Bunu şahsen onaylayabilirim, çünkü bu kasetlerin birkaç parçasını dinledim ve zorla bilinçli kalmaya çalışıp komutları reddettiğimde bile, sizi dıştan gelen uyaranların bir çeşit uyuşma noktasına kadar çekiyor. dışarı (güçlü, keskin kıstırma acısı bile boğulur). Yaptığı şeyde her şey son derece bilinçli görünüyordu.

Öyleyse evet, bu konuya geri dönersek, bu bağlamda, hipnoz teknikleri hakkında açıkça yazılmış bir şey olup olmadığını, gerçekte nasıl yaptığını bilmek istiyorum. Herhangi bir yanıt için çok minnettarım.

“MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri?” üzerine 9 yorum

1. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 16-09-2020 03:10:53

2. Elazığ merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:23:14

3. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 364

4. Erzincan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:24:42

Yorum yapın