Herkese merhaba, buraya hipnoz konusunda araştırma yaptığım için geliyorum ve doğal olarak şimdi mkultra rabbithole’u araştırıyorum. Okuduklarıma göre, bununla ilgili en önemli belgeler 70’lerde yakıldı, ancak hipnoz için kullanılan tekniklerle ilgili herhangi bir bilgi (veya sizde bir şey varsa) olup olmadığını merak ediyorum.

Size bir örnek vermek gerekirse, araştırmam sırasında, ‘Bambi Uykusu’nun (erkekleri dişileştirmek amacıyla yapılan hipnotik izler) aslında köklerinin MK-ULTRA’da veya ilgili bir askeri projede olabileceği teorisini buldum. Kurbanların “beyinlerini tamamen kızarttığını” iddia ettikleri ve günlük yaşamı ciddi şekilde etkilediği ölçüde son derece etkili olduğu ve bunu geri döndürmek için daha geleneksel terapi yöntemlerinin nafile hale geldiği kanıtlanmıştır. . – Bunu şahsen onaylayabilirim, çünkü bu kasetlerin birkaç parçasını dinledim ve zorla bilinçli kalmaya çalışıp komutları reddettiğimde bile, sizi dıştan gelen uyaranların bir çeşit uyuşma noktasına kadar çekiyor. dışarı (güçlü, keskin kıstırma acısı bile boğulur). Yaptığı şeyde her şey son derece bilinçli görünüyordu.

Öyleyse evet, bu konuya geri dönersek, bu bağlamda, hipnoz teknikleri hakkında açıkça yazılmış bir şey olup olmadığını, gerçekte nasıl yaptığını bilmek istiyorum. Herhangi bir yanıt için çok minnettarım.

Author

59 Comments

1. Bolu merkezden ben gaye. Selamlar sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 16-09-2020 00:32:26

2. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 16-09-2020 03:10:53

3. Malatya merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 21-09-2020 03:13:21

4. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Elazığ merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:23:14

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

7. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 364

8. Erzincan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:24:42

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

11. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler , ali – 108

12. Aksaray dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 422

13. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler 14-11-2020 02:34:03

14. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 302

15. Kastamonu merkezden ben memo. Selam herkese siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım 20-11-2020 00:57:30

16. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Merhabalar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 391

17. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 267

19. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 78

20. Adana merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 04:20:37

21. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Osmaniye merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, sağolun 27-12-2020 21:24:36

23. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , ziya – 332

24. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 126

25. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, tebrikler

26. selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

27. Aydın merkezden ben ali. Selam siteniz harbiden iyi, sağolun 11-01-2021 20:49:17

28. Samsun dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Merhaba herkese web siten inanki hayran edici, face de paylaştım , – 107

29. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 386

30. Kayseri merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 30-01-2021 10:19:25

31. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 02-02-2021 13:33:08

32. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

33. Hakkari merkezden ben Hasan. Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-02-2021 12:29:46

34. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 307

35. Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 18:19:28

37. Şırnak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun 07-04-2021 14:46:35

38. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

39. Hakkari merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, teşekkürler 28-04-2021 00:30:08

40. Isparta merkezden ben banu. Merhaba web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler 29-04-2021 13:30:25

41. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım

42. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 434

43. Mardin dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Selam herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , hatice – 91

44. Ardahan dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 331

45. Şırnak merkezden ben . Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-05-2021 11:24:17

46. selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

47. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 17:59:38

48. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 289

49. Adana dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 34

50. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. Slm siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 495

51. Yalova dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 401

52. Kastamonu dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 364

53. Artvin dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 301

54. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

55. Kayseri dan kimler var. MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? . Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 376

56. Bu konu : ” MKULTRA / Monarch hipnoz teknikleri? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 383

57. Trabzon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-07-2021 19:40:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link