Yerel MSM televizyon haberleri hikayeye doymuş durumda, hikayeyi “polis tarafından öldürülen siyah adam” olarak çerçevelendiriyor ve isyancıların kelimenin tam anlamıyla şekerle kaplandığından çok az bahsediyor ve aslında atış silahları karakola girdi ve palyaço medya kuklaları bunun hakkında “ho-hum, şanslı kimse yaralanmadı! sana geri dön Jane” diye konuşuyor. – yanan bir isyan bölgesini ve takımlara zıplayan siyahların ve birçok mağazanın yağmalanıp boşaltıldığını gösterirken.

Komplo, lanet olası şeytani medyanın toplumumuzu yok eden bu tehlikeli suçluları ciddiye almamasıdır. Bir pislik suçlusu polisten kaçar ve yakında ortaya çıkacak birçok sebepten ötürü ölür ve Riot Corporation, herhangi bir tutuklama olmaksızın doğrudan polis karakollarına ateş etmek, ekipleri yakıp yok etmek ve işletmeleri yağmalamak için ücretsiz bir geçiş hakkı elde eder? Hadi hepimiz polisten kaçan bir suçlu için ağlayalım mı? Ters gerçeklik bok çukuru.

Özetlemek için, medyayı sikeyim.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 401

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Tokat dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun , doruk – 279

4. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 12-04-2021 19:35:20

5. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 13-04-2021 13:17:22

6. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 19-04-2021 00:54:49

7. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 226

8. Gümüşhane merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 25-04-2021 09:37:50

9. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , – 496

10. Edirne dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Selamlar web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 202

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link