Yerel MSM televizyon haberleri hikayeye doymuş durumda, hikayeyi “polis tarafından öldürülen siyah adam” olarak çerçevelendiriyor ve isyancıların kelimenin tam anlamıyla şekerle kaplandığından çok az bahsediyor ve aslında atış silahları karakola girdi ve palyaço medya kuklaları bunun hakkında “ho-hum, şanslı kimse yaralanmadı! sana geri dön Jane” diye konuşuyor. – yanan bir isyan bölgesini ve takımlara zıplayan siyahların ve birçok mağazanın yağmalanıp boşaltıldığını gösterirken.

Komplo, lanet olası şeytani medyanın toplumumuzu yok eden bu tehlikeli suçluları ciddiye almamasıdır. Bir pislik suçlusu polisten kaçar ve yakında ortaya çıkacak birçok sebepten ötürü ölür ve Riot Corporation, herhangi bir tutuklama olmaksızın doğrudan polis karakollarına ateş etmek, ekipleri yakıp yok etmek ve işletmeleri yağmalamak için ücretsiz bir geçiş hakkı elde eder? Hadi hepimiz polisten kaçan bir suçlu için ağlayalım mı? Ters gerçeklik bok çukuru.

Özetlemek için, medyayı sikeyim.

Author

38 Comments

1. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 401

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Tokat dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun , doruk – 279

4. Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 12-04-2021 19:35:20

5. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 13-04-2021 13:17:22

6. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 19-04-2021 00:54:49

7. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 226

8. selam arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

9. Gümüşhane merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 25-04-2021 09:37:50

10. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , – 496

11. Edirne dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Selamlar web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 202

12. Hakkari dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, sağolun , ziya – 414

13. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Slm web sitesi cidden iyi, tebrikler , ahmet – 278

14. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 06-05-2021 22:31:04

15. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 252

16. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. Uşak merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha iyi, tebrikler 26-05-2021 11:53:41

18. Bitlis dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, tebrikler , Aylin – 268

19. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , banu – 56

20. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, saolun

21. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 235

22. Merhaba web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun

23. Hakkari merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan vallaha iyi, saolun 23-06-2021 00:15:18

24. Muğla dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Merhaba siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 22

25. Hakkari dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 149

26. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 257

27. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , memo – 316

28. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım

29. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım , hatice – 383

30. Edirne dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ali – 313

31. Antalya dan kimler var. MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. . Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 151

32. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 389

33. Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-07-2021 23:52:20

34. Bu konu : ” MN isyan topluluğu, polisten kaçarken başka bir suçlu öldükten sonra polis merkezine ateş açtı, düzinelerce dükkânı yağmaladı ve birden fazla mangayı yok etti. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 291

35. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2021 22:42:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link