Mobil cihazda r / komplo görüntüleyemiyorum

Şimdi görünüşe göre giriş yapmadan veya reddit uygulamasını kullanmadan mobil cihazdan r / komplo görüntüleyemezsiniz. Lol bu bir şaka mı?

Kaç kişinin mobil cihazlardan rasgele göz attığını ve bu alt bölümü nedeniyle görüntüleyemeyeceğini düşünün.

Sonra giriş yaptığımda ben fatura pedo mesajlar ile sular altında görmek, bu yüzden neden görünürlüğü azaltmak çalışıyor olabilir anlamaya gidin ….

Bunun ne kadar dürüst olduğu saçma

“Mobil cihazda r / komplo görüntüleyemiyorum” üzerine 26 yorum

1. Mersin merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 06-08-2020 14:25:07

2. Trabzon merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 21:49:12

3. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 22-09-2020 17:00:58

4. Niğde merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:28:32

5. Erzincan merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler 09-10-2020 04:26:09

6. Bu konu : ” Mobil cihazda r / komplo görüntüleyemiyorum ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla çok güzel, şukuladım , Aylin – 328

7. Bu konu : ” Mobil cihazda r / komplo görüntüleyemiyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, sağolun , emin – 311

Yorum yapın