İki bin yıl önce, İsa adında bir Tanrı adam, suçlayıcılarının önünde durdu ve yetkililer ve halkın önünde masumiyetini ilan etti. Şimdiye kadar yaptığı tek şey, fakirlere yiyecek ve zenginliğe gücü yetenlere manevi geçim sağlamaktı. Yine de, İsa bir asi olarak zulüm gördü ve Filistin’i yöneten Romalı yetkililer tarafından idam edildi. Ferisilerin rahipleri, alt sınıfa mensup ayaktakımı cezasını haykırmaya, yaşaması için en bilge ve en saf Tanrı adamı yerine Barrabas adlı çılgın katil suçluyu serbest bırakmaya ve İnsanoğlunu çarmıha germeye teşvik etti. (Matta 27)

İsa Mesih, ortak bir suçlu olarak idam edildi, Roma imparatorluk kurallarına isyan etmekle suçlandı ve yaptığı tek şey, fahişeler ve borçlular gibi İbrani toplumunun en fakir ve en çok sömürülen üyelerine kurtuluş sözü vermekti.

George Floyd, soygun, uyuşturucu kullanımı ve şiddet gibi küçük suçlarla uğraşan sıradan bir suçlu olan günümüz Barrabas figürüdür. Hayatında hiç tanışmadığı kızı da dahil olmak üzere hiç kimseyi yükseltmemişti, ancak medya hiç şansı olmayan birçok suç mağduru yerine sahte hikayesini tekrarladı.

Ve o, uluslararası medyada, fakir insanları sıradan bir suçluyu desteklemeleri ve masum Amerikan ailelerinin hayatlarını mahvetmeleri için kandırmak için polis vahşetinin (veya devlet yönetiminin) talihsiz bir kurbanı olarak gösterildi.

George Floyd, Yahudi medyasının kontrolü için mükemmel bir Barrabas sembolüdür, çünkü uluslararası bir imparatorluk tabakasının reddedilenleri, kaybedenleri ve ezilen üyeleri de dahil olmak üzere toplumun alt sınıfının kendi içlerinden birini savunmaktan başka seçeneği yoktu. Barrabas, Yahudi seçkinleri tarafından seçildi, tıpkı George Floyd’un Yahudi kontrollü medyanın kendi egemen toplumları içinde bir iç savaşa neden olmak için seçilmesi gibi. Milyonlarca Filistinli ve azınlık Amerikalı, sömürgeciliğin ve emperyalizmin baskıcı rejimiyle karşı karşıya olduğundan, her zaman uluslararası medyadan dışarıda kalıyorlar ve George Floyd ve Barrabas gibi toplumun en aşağılık ve suçlu unsurları, Yahudi mülkiyetindeki basın tarafından bölmek ve yönetmek için seçiliyor. medeniyet üzerinde.

Author

77 Comments

1. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler

2. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler

3. Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi valla çok iyi, tebrikler 19-08-2020 12:48:01

4. selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Ardahan merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 23-08-2020 03:04:33

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, sağolun

7. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, linkedinde paylaştım 24-08-2020 10:47:47

8. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler

9. Amasya merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 26-08-2020 13:32:20

10. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

11. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 31-08-2020 00:16:15

12. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım

13. Selamlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

14. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 15-09-2020 17:37:11

15. Giresun merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 30-09-2020 01:15:08

16. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, tebrikler 02-10-2020 10:05:43

17. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:21:43

18. Bolu dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 143

19. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 237

20. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun , doruk – 108

21. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 31-10-2020 22:58:02

22. selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım

23. Kastamonu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-11-2020 18:56:58

24. Balıkesir dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Slm siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 13

25. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:35:11

26. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 168

27. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

28. Batman merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun 07-12-2020 10:45:09

29. Sakarya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-12-2020 22:20:37

30. Rize merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 03:39:27

31. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , – 358

32. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ali – 219

33. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 341

34. Denizli dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , gaye – 353

35. Aydın dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 46

36. Adıyaman dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 125

37. Selamlar siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

38. Hakkari merkezden ben gaye. Selam web siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-01-2021 21:41:09

39. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Mrb sayfan valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 443

40. Manisa dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Slm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 173

41. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 5

42. Manisa dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Selamlar web siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 26

43. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 214

44. Van dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım , – 438

45. Amasya merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, tebrikler 03-02-2021 18:17:35

46. Yozgat dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Merhabalar web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , banu – 374

47. Çorum merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-03-2021 14:48:02

48. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, saolun

49. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler 28-03-2021 19:52:12

50. Kilis merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-04-2021 21:47:59

51. Gaziantep dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Merhabalar sayfanız valla güzel, sağolun , emin – 4

52. Ağrı dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Slm web siten valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 172

53. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok iyi, sağolun , – 128

54. Amasya dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Mrb web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 322

55. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 175

56. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

57. Balıkesir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, saolun 06-05-2021 23:28:51

58. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 307

59. Kilis dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 203

60. Kütahya merkezden ben doruk. Mrb sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-06-2021 18:16:20

61. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 395

62. Çorum merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler 17-06-2021 12:06:58

63. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

64. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 357

65. Amasya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-07-2021 16:41:06

66. Tokat dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 366

67. Kayseri merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 09-07-2021 22:05:11

68. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, tebrikler , ahmet – 219

69. Osmaniye dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 369

70. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 212

71. Bu konu : ” Modern Barrabas: George Floyd ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, saolun , ziya – 130

72. Sinop dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Mrb siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 104

73. Kilis dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . Selamlar paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım , memo – 126

74. Kilis dan kimler var. Modern Barrabas: George Floyd . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 189

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link