Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat.

Bence çoğu erkeğin beyni güç ve rekabet arayışına girmiş durumda. Bunu gerçekten kötü bir şey olarak görmüyorum çünkü güç süreci birçok farklı şekilde ele alınabilir, örneğin çoğumuz sadece spor yapmaktan memnunuz. Bununla birlikte, tüketim toplumunun çoğumuz için aynı şeyi tamamlamayı zorlaştırdığını düşünüyorum. Topluluk odaklı toplumlarda yaşamadığımız için, hayatımızın büyük bir bölümünde tek başınayız ve güç sürecimizin sonuna gelmemiz uzun zaman alıyor.

Hala rehberlik için kendi maneviyatımıza ve irademize sahibiz, ancak bu yine de, yalnızca insanlardan nefret etmek olarak tanımlanabilecek kötü insanlar tarafından kasıtlı olarak yapıldı. Keşke onları sorumlulukla karşı karşıya bırakabilsek ve yapacağız, ama Neo-Platonik hareketin arkasındaki insanlar gerçeklik nefretlerinden öylesine etkileniyorlar ve aynı şeyden kopuyorlar ki, onlardan bir kaşını kaldırmalarını bile bekleyemezsiniz.

“Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat.” üzerine 21 yorum

1. Karaman dan kimler var. Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. . Merhaba sayfa inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 223

2. Malatya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 17-12-2020 21:23:25

3. Bu konu : ” Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 314

4. Kırşehir dan kimler var. Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 246

5. Bitlis dan kimler var. Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. . Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 99

6. Bursa dan kimler var. Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. . selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 363

7. Isparta dan kimler var. Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler , mehmet – 193

8. Kastamonu dan kimler var. Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. . Selam web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 318

9. Ordu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 26-01-2021 00:05:09

10. Bartın dan kimler var. Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. . Slm siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 358

11. Isparta merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-02-2021 23:18:39

12. Bu konu : ” Modern tüketim toplumu ve güç süreci. Bir rehber olarak maneviyat. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, saolun , doruk – 227

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link