Gerçekten umutları olan herkesten şimdiden özür dilerim. Bunu gerçekten kırmadım. Tüm zaman boyunca düz sitede gizlendi. Konuyu ciddi bir şekilde incelemeye başladığımda, kesinlikle biteceğimi düşündüğüm yer burası değildi.

Etkileri büyüleyici. Luis Elizondo işin içinde mi? Pentagon, UAPTF’nin cephesinde ne kadar kalacak? Bunlar büyüleyici sorular.

Keyfini çıkarın ve iletin!

https://youtu.be/1QXw3ylCYT0

Tanıdık görünmek?

“Bir bardağın içinde zıplayan bir pinpon gibi görünüyordu”

• Komutan David Fravor

Plazma projeksiyonundaki bu deney, halka açık olarak 10 yıldan eskidir. ELI5’in ne olduğunu merak ediyorsanız, kızılötesi için katkılı bir lazer aldığınızda, 11’e kadar kranklayın ve plazma ile hacimsel görüntüler yapabilirsiniz.

Bu teknoloji şu anda Birleşik Devletler Donanması ile geliştirilmektedir. Buna Lazer Kaynaklı Plazma Etkileri programı denir. Bunun amacı elbette bir füze tuzağı olarak hareket etmektir! 2004 Nimitz etkinliğinden önce gelişme yıllarıydı

Bu, yalnızca Tic Tac’ın Donanma bölgelerine yakınlığını değil, aynı zamanda açılıp kapanma yeteneğini, Deniz Pilotlarının uçuş düzenleri ve kontrol noktaları hakkındaki bilgisini ve çıplak gözle sağlam bir görsel nesne olarak görünmesini de açıklayacaktır. FLIR için sağlam bir nesne ve elbette hiçbir şok dalgası üretmemesi.

“Donanma projeyi tartışmayı reddetti, ancak çalışma bir 2018 patentinde tanımlandı: “burada bir lazer kaynağının hava aracının arkasına monte edildiği ve burada lazer kaynağının lazer kaynaklı bir plazma oluşturmak için yapılandırıldığı ve burada lazer kaynaklı plazma, hava aracına gelen bir tehdit için bir tuzak görevi görür.”

Patent, lazerin bir raster tarama işlemiyle 2D veya 3D görüntü oluşturan bir dizi orta hava plazma sütunu oluşturduğunu açıklamaya devam ediyor.”

-David Hamling

Yani UAP Çözüldü?! Çok hızlı değil. Burada oynanmakta olan son bir sorun var. Peki ya bu RADAR okumaları?

“LIPF’lerle ilgili ilginç şeylerden biri, uygun ayarlama ile her dalga boyunda ışık yayabilmeleridir: görünür, kızılötesi, ultraviyole ve hatta terahertz’

-David Kumar

Bu doğru! Bu balistik LIP’ler de muhtemelen radyo yayar. Ve bir katı hal kazanç ortamı, bir ışın üzerinde hem kızılötesi hem de Radyo Frekansını kolayca gönderebilir ve nesnenin RADAR’da da görünmesini sağlayabilir.

Ama donanma neden bu plazmanın Kızılötesi kadar Radyoya da kaydedilmesini istesin ki? Bu aşırı değil mi?

Hayır değil. Bu, uçaksavar savaş başlıklarında yaygın olarak kullanılan bir teknoloji olan Aktif Radar Hedef Arama (ARH) cihazları için bir sapma yaratır.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Active_radar_homing

Tamam, bu tüm üslerimizi kapsıyor gibi görünüyor. Ama Nimitz’in görüldüğü sırada etrafta neden başka uçak yoktu? Plazma gerçekten o kadar uzağa yansıtılabilir mi?

Aslında, o zamanın teknolojisinin “yüzlerce metre” seyahat edebileceği düşünülüyordu. Fravor’ın belirttiği yüzeyin altındaki bu nesne, aslında doğrudan hava sahasında LIPF’yi kullanan bir denizaltı mıydı?

Belki de Deniz Kuvvetleri programının direktörü Dr Alexandru Hening’i dinlemelisiniz.

“Bir mil mesafeye ulaşabileceğiniz yeni nesil lazerler”

Bir sonraki nesil”

Doğru, Doktor Hening. Söylediğin herhangi bir şey!

…Dusdrew tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 379

2. Bu konu : ” Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 172

3. Bingöl merkezden ben hatice. Selam web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 06-07-2021 06:19:09

4. Bu konu : ” Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 369

5. Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 06-07-2021 13:25:32

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 306

7. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 06-07-2021 13:28:31

8. Ardahan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 13:31:58

9. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 261

11. Çorum merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 08:35:51

12. Edirne dan kimler var. Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! . Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler , doruk – 326

13. Bu konu : ” Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 399

14. Çanakkale merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 24-07-2021 05:47:08

15. Mrb paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Gaziantep dan kimler var. Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , memo – 93

17. Kocaeli dan kimler var. Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! . Mrb web siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 403

18. Bu konu : ” Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 300

19. Ardahan dan kimler var. Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! . Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 359

20. Çankırı dan kimler var. Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 304

21. Mardin merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-08-2021 05:31:14

22. Bu konu : ” Modern UAP/UFO Maruz Kaldı!!! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , emin – 446

23. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun 26-08-2021 20:43:16

24. Tokat merkezden ben emin. Merhaba sayfa süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 31-08-2021 19:39:55

25. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-08-2021 23:22:26

Write A Comment