Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek

Öyleyse söyleyeceğim şey hakkında son derece ciddiyim. Ben ve çevremdeki birçok insan dünyayı nasıl ve kimin yönettiğinden nefret ettiğim için “alternatif bir seçenek” yaratmak istiyorum. Kelimenin tam anlamıyla bu kadar yakınım, “modern yaşam” olmadan uzak bir yere gidiyorum ve hayatı tüm hükümetler / yasalar / ve kaotik modern yaşam sürmeden ve üzerimde herhangi bir etkiye sahip olmadan sadece istediğim gibi yaşıyorum. Bugünün dünyası beni çok mutsuz ediyor, sıkıldım ve uyarılmadım, doğada çok daha mutlu olduğuma, işleri kendi yöntemimle yapacağıma ve doğa ile macera dolu dengeli bir yaşam sürdüğüme karar verdim .. içinde büyük bir ada almak istiyorum. okyanus bir yer, kara ve hatta ülke hahah idk eğer bunu yapabilirseniz … (bunun için kaç kişinin hazır olduğuna ve bunu mümkün kılmak için bağış yapmaya istekli olduğuna bağlı olarak) ve kendi yepyeni “dünyamızı” veya topluluğumuzu günümüzde modern dünyada olduğundan farklı bir yapı altında kendini yönetmektedir. Bunu tek başıma yapacak param yok, yoksa böyle bir şeyi, böyle bir hayatı yaşamakla ciddi şekilde ilgilenen herkese sunabilirim.

Böylelikle, bu yozlaşmış dünyanın bir parçası kalmak isteyenler oyunlarını oynayabilir, gündemlerini takip edebilir ve takipçilerine ve benim gibi, kendilerini böyle bir dünyadan koparmak isteyen ve onu gerçekten desteklemeyen bireylere fırsat verir. de onu terk edin ve diğer daha barışçıl ama hayvansal, doğayla bir arada yaşam tarzı ve toplulukla yaşamayı seçebilir.

Kim böyle bir yer yaratmakla cidden ilgilenir?

“Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 230

2. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım 15-01-2021 18:38:54

3. Hakkari dan kimler var. Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek . Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , emin – 211

4. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 16-01-2021 15:45:20

5. Kırşehir dan kimler var. Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek . Selam herkese sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 59

6. Çanakkale dan kimler var. Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek . Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 387

7. Kastamonu merkezden ben Hasan. Selam siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-01-2021 15:01:10

8. Bu konu : ” Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 234

9. Hakkari dan kimler var. Modern yaşamın / siyasetin / hükümetin etkisi olmadan ücra bir adada / arazide bir yerde kendi Topluluk yaşam tarzımızı yaratmak için paramızı yaratmak / bir araya getirmek . Selamlar sayfan valla dikkat çekici, tebrikler , hatice – 281

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link