Kategoriler
Genel

Moderna’nın sahte aşısı (% 20 ciddi yaralanma oranıyla), RFK Jr onları çağırana kadar neredeyse HHS’nin bozuk onay sürecinden geçti.

“Moderna% 39 arttı ve“ başarılı ”COVID aşı denemeleri haberiyle yükseldi. 5 ağın tümü, Moderna’nın hızlı izleme klinik denemesinin bir zafer olduğunu iddia ediyordu. Daha sonra instagram sayfamız tüm kanadı duman ve ayna olarak ortaya çıkardı -> yüksek doz grubundaki son derece sağlıklı gönüllüler arasında şok edici% 20 “ciddi” yaralanma oranı (tıbbi müdahale veya hastaneye yatış gerekli) aşının DOA olduğu anlamına gelir. Daha da kötüsü, aşı, deneysel Coronavirus aşılarının önceki testlerinde hayvanlar ve çocuklar arasında ölümlere ve ciddi yaralanmalara neden olan “patojenik priming” i önleyen “bağlayıcı antikorlar” üretimini tetikliyor gibi görünmektedir. Analizlerinin yayınlanmasının ardından, Wall Street spekülatörleri, Moderna’nın stokunu kısalttı ve yatırımcılar satışa başladı. Savantlar, Moderna’nın en büyük yatırımcısının bütün hafta hisse devirdiğini fark etti. Kısa bir süre önce, eski SEC Avukatı Jacob Frankel CNBC’de suç soruşturması ve ticaretin durdurulması yönünde çağrıda bulundu. Satış, Moderna’nın utanç verici medya güçlendiricilerini (CNN) klinik çalışmalarda güneşli itibarlarını yeniden değerlendirmeye zorladı. Daha önceki zamanlarda, böyle tehlikeli bir aşı HHS’nin yolsuz onay sürecinden geçecekti. CDC, 75 milyon çocuk için refleks olarak zorunlu kılacaktı. İlk kez halk sosisin nasıl yapıldığını izliyor. Bu tecrübe bana bu boondoggle aşılarını güneş ışığına sahip hamamböceği açığa çıkarabileceğimiz umuduyla veriyor. Fauci ve çarpık kafaları tarafından bir kez daha martılanmadan ve aşağılanmadan önce kendi araştırmalarını yapmak ve sahtekarlığı tanımak için basını eğitmeyi bile başarabiliriz. ”

Robert F Kennedy Jr

“Moderna’nın sahte aşısı (% 20 ciddi yaralanma oranıyla), RFK Jr onları çağırana kadar neredeyse HHS’nin bozuk onay sürecinden geçti.” için 22 yanıt

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 20-05-2020 21:11:06

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 07:05:38

Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-06-2020 08:28:20

Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-06-2020 01:51:04

Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 07-07-2020 17:17:46

Kocaeli merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 12-07-2020 12:54:28

Denizli merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-07-2020 04:46:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir