Biden’ın yeşil ekranda olduğu hakkındaki gönderilerin kesilme miktarı delilik. Öyle ki, bu noktada insanlar bunun doğru olduğuna inanmaya başlıyor. Durumun böyle olmadığını gösteren bir gönderiyi buraya bağlayacağım.

Sadece yanlış bilgilendirmeyi durdurmak istedim.

Düzenleme: İşte bağlantı

Author

8 Comments

1. Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Modlar, Biden Green Screen gönderilerini sınırlayabilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 452

3. Muğla dan kimler var. Modlar, Biden Green Screen gönderilerini sınırlayabilir miyiz? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 267

4. Bu konu : ” Modlar, Biden Green Screen gönderilerini sınırlayabilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba sayfa valla mükemmel, saolun , gaye – 29

5. Bu konu : ” Modlar, Biden Green Screen gönderilerini sınırlayabilir miyiz? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 438

6. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Modlar, Biden Green Screen gönderilerini sınırlayabilir miyiz? . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 319

7. Bu konu : ” Modlar, Biden Green Screen gönderilerini sınırlayabilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link