Son zamanlarda Mokele-mbembe ile çok ilgilendim ve doğal olarak konu ile ilgili birkaç video izlemeye başladım ve çok ilginç bir şeyle karşılaştım.

Bu, Amerikalı mühendis Herman Regusters tarafından kaydedilmiş dinozor sesi olmalı.

https://youtu.be/RV3pDGGMNOU

Ve bu, yaratığı çocukken gördüğünü iddia eden yerlilerden birinin (yıllar sonra) ifadesidir, en ilginç kısım, yaratığın çıkardığı sesi tanımlamasıdır.

https://youtu.be/BwoivCBzY5A?t=581

Gerçekten kayıtta duyabildiğimiz sesi tarif etmeye çalışıyor gibi hissediyorum. Bunu toplulukla paylaşmak ve bunun hakkında ne düşündüğünüzü görmek istedim. Adama güvenebilir miyiz? Bu kaydı daha önce duymuş olma ihtimali var mı?

Konunun daha derinine inmek istiyorsanız, bu podcast’i Joe rogan ve David Choe ile birlikte izlemenizi de tavsiye ederim. Yerel bir kişi onu Mokele-mbembe’yi görmeye götürmeyi teklif ettiğinde ancak ormanın derinliklerine gitmesi gerektiğini ve bunun kolay bir yolculuk olmadığını söyledi, ancak David fırsatı reddetti çünkü eve geri dönmek istiyordu ve Yaşadıklarını duyduktan sonra nedenini tamamen anlıyorum.

https://youtu.be/M_jPqv3NvUI

Author

16 Comments

1. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

2. Aksaray dan kimler var. Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 267

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 337

4. Çankırı dan kimler var. Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. . Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler , memo – 247

5. Bu konu : ” Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 184

6. Yozgat merkezden ben banu. Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-03-2021 09:31:59

7. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, şukuladım

9. Erzincan dan kimler var. Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. . selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 215

10. Kilis dan kimler var. Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. . Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 469

11. Bu konu : ” Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden iyi, tebrikler , mehmet – 344

12. Bu konu : ” Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun , hatice – 135

13. Bitlis merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, saolun 29-03-2021 02:54:15

14. Kastamonu dan kimler var. Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 401

15. Mersin merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım 10-04-2021 20:52:12

16. Hatay dan kimler var. Mokele-mbembe Yaşayan dinozorlar ve ilginç bir keşif. . Selam web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 410

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link