Bunlar black metal grubu Naglfar’ın Feeding Moloch şarkısının sözleri. Kalın yazılan metin benim yorumumdur.

Dünyanın kibirli kanseri, sana meydan okuyorum

En yüksek dağ kadar güçlü,

kırmayacağım

Çürümüş kalbimdeki karanlık,

Göremezsin

Bu pis dünyaya doğdum Sebepsiz yere sadece bir tane: kendi cinsini öldürmek

Av başladı, koku yakalandı,

Şimdi avımı takip ediyorum

Öldürücü bir duruma kamçılandı

Saf ve günahsız halelerle

(Çocuklar ergenlik öncesi, masum bir durumda oldukları için hedef alınırlar)

Şimdi küçük domuzcuk içeri girmeme izin ver

Yavrularını beşiklerden çalacağım

Onların güvende olduğunu düşündüğün yer

Huzurlu uykularından ve geceye

Beslenmek için kana bulanmış diyarlara doğru

Alevler

Alevleri beslemek için

(Ateş kurbanı için çocuklar)

*[Chorus:]*

eti parçala

Çok tatlı ve masum

(Şeytani suçlular aslında çocukların canlı etini yerler. Hala hayattayken. Çünkü içinde hayat var. Jerry Seinfeld’in iyi bir gözleme dokusundan bahsettiğini hatırlıyor musunuz? İçinde hayat var. Talk show sunucusu, ne olursa olsun dedi. adı.

Çağrına kulak verdim (hepsini yakıyorum)

Moloch besleme

Moloch, oh Moloch sana sesleniyorum

Sana gaddarlık hediyeleri getiriyorum

Kemik kırılma sesi

(Şeytani ritüel istismarı. Moloch, kemiklerin kırılması ve diğer işkence biçimlerinin neden olduğu acı ve eziyetin serbest bıraktığı gevşeklikle beslenir)

Ve diş gıcırdatması

Moloch beslenmek için uyandı

Bebekleri yiyip bitiren ortaya çıkıp beni kutsa

Bu öldürme çılgınlığıyla memnun etmeyi hedefliyorum

(İblisleri gaddarlıkla memnun etmek, bu suçluların uğraştığı şeydir.)

Ruhsal özünüz şimdi bende bedenlendi

Bebeklerin kanı yanaklarıma bulaştı

Hepsinin en iyi domuz yavrusu

Kesik kafası duvarıma çivilenmiş

(Sosyopati)

Yavrularını beşiklerden çalacağım

Onların güvende olduğunu düşündüğün yer

Huzurlu uykularından ve geceye

Alevleri beslemek için kana bulanmış diyarlara doğru

Çocuklara işkence… Çocuklar ateşe yedirildi. Bunlar suçlar, korkunç suçlar. Bu korkunç şarkı sözlerinin var olmasına nasıl izin veriliyor? Bu ifade özgürlüğü olarak nasıl meşrulaştırılabilir?

33 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Moloch besleme . Selam herkese sayfan inanılmaz iyi, teşekkürler , ali – 330

2. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , Aylin – 146

3. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, teşekkürler

4. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 56

5. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 373

6. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, şukuladım 03-07-2021 02:14:05

7. Slm sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Adana merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-07-2021 04:35:09

9. Edirne merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, teşekkürler 05-07-2021 08:08:23

10. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 30

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 409

12. Tekirdağ dan kimler var. Moloch besleme . Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 206

13. Muş merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler 11-07-2021 13:53:28

14. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 20:03:08

16. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sağolun , Emine – 284

17. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 26

18. Çanakkale merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-07-2021 23:26:32

19. Yozgat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 12:40:47

20. Nevşehir merkezden ben gaye. Selam sayfanız valla hayran edici, sağolun 27-07-2021 11:58:02

21. Ankara dan kimler var. Moloch besleme . Merhaba herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 219

22. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. Mrb paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , memo – 447

25. Balıkesir dan kimler var. Moloch besleme . Mrb web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 21

26. Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler

27. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 327

28. Bu konu : ” Moloch besleme ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 285

29. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi güzel, sağolun 12-09-2021 09:16:33

Write A Comment