Neden insanlar bohem koruda, dolar bazında baykuşu varsayıyorlar ve Epstein’ın adasındaki heykeller, çocuk kurban etme tanrısı moloch?

Athena veya Minerva, Yunan bilgelik tanrısıdır. Bana göre baykuşun temsil ettiği şeyin bu olduğu daha mantıklı geliyor, özellikle Epstein’ın tapınağı Yunan renklerini ve tasarımını yansıttığı için.

Şeytan kelimenin tam anlamıyla “ışık” veya “ışık getiren” anlamına gelir. Illuminati kelimenin tam anlamıyla “aydınlatıcı” anlamına gelir.

İnsanlar neden bu şeylere çamur ve kötü karanlık atmaya devam ediyor? Bana hepsi olumlu şeyler gibi görünüyor.

Ve bu, 18 yaşımdan beri her zaman anti illuminati olan ve seçkinlere karşı tamamen devrim yapmaya hazır birinden geliyor. Araştırdıktan ve masonluğa katılmayı düşündükten sonra, hepsinin erkekleri ellerinden gelenin en iyisi olmaya zorlamakla ilgili olduklarını gördüm.

Bana göre bu kötü değil, aydınlanma kültü gibi görünüyor.

Bu konularda daha fazlasını bilen, açıklayabilecek biri var mı?

Author

30 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

2. Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 06:31:05

3. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Merhaba web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Moloch, Minerva’ya karşı mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 28

6. Bu konu : ” Moloch, Minerva’ya karşı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 88

7. Kırşehir merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 10-01-2021 07:21:28

8. Ardahan dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 70

9. Bu konu : ” Moloch, Minerva’ya karşı mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, sağolun , ziya – 82

10. Kilis merkezden ben Hasan. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-01-2021 06:48:24

11. Samsun merkezden ben ali. Selam web siteniz ciddiyim güzel, tebrikler 22-01-2021 08:49:34

12. Ağrı merkezden ben emin. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 25-01-2021 05:03:35

13. İzmir dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 27

14. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 420

16. Bilecik dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . Slm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 240

17. Yozgat dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . Selam herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 283

18. Gürbüz Reply

Trabzon dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 460

19. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. selam arkadaşlar sayfa cidden iyi, teraziye tıkladım

21. Muğla merkezden ben doruk. Slm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun 21-02-2021 05:14:29

22. Kocaeli merkezden ben hatice. Slm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-02-2021 14:57:26

23. Şırnak merkezden ben Hasan. Slm siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 03-03-2021 00:16:20

24. Ağrı dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun , ali – 427

25. Bayburt dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . Merhabalar web siten inanki çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 393

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Moloch, Minerva’ya karşı mı? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 51

27. Balıkesir dan kimler var. Moloch, Minerva’ya karşı mı? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Aylin – 92

28. Amasya merkezden ben Emine. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-03-2021 22:24:09

29. Bu konu : ” Moloch, Minerva’ya karşı mı? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 178

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link