Herkese bunun neden olduğu konusunda biraz fikir vermek için.

Monolit veya “güç çemberleri” (Bazen sadece bir kaya çemberi) genellikle yüksek elektrik alanlarına yerleştirilir. Gidip ley hatlarının yüksek olduğu komşunuzda bulun, büyük olasılıkla biraz kaya çemberi bulacaksınız. Eğer rahatsız ederseniz, büyük olasılıkla düzenlemeye geri dönecekler. Monolith’in Baal’a tapınmak olduğuna inanıyorum. Dikilitaş ve benzeri ile aynı.

Bu sadece büyülü bir saçmalık. Gerçek bir güçleri yoktur, ancak şeytani ruhlar insanları bu tür “dini” uygulamalar için kandırır.

İsa gerçektir. <3

Olumsuz oy verin veya olumlu oy verin. Sadece bunu oraya koymak istedim.

Author

55 Comments

1. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Mrb paylaşım valla hayran edici, şukuladım , – 9

2. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 196

3. Malatya dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , doruk – 279

4. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

5. Hakkari dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 398

6. Bingöl merkezden ben hatice. Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-12-2020 22:32:39

7. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 255

8. Isparta merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-12-2020 22:51:46

9. Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 135

11. Bolu merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:38:58

12. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun 15-12-2020 23:55:43

13. Rize merkezden ben mehmet. Mrb siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 16-12-2020 22:14:23

14. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, teşekkürler , hatice – 319

15. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 18:42:27

16. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım

17. Amasya merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-12-2020 17:48:10

18. Niğde dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler , – 201

19. Tekirdağ dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 138

20. Çorum dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhabalar sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 349

21. Balıkesir dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . selam arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 148

22. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

23. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, saolun 14-01-2021 23:35:04

24. Erzurum dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 77

25. Sinop merkezden ben ali. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 17-01-2021 22:18:12

26. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, şukuladım , memo – 353

27. Malatya dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 214

28. Çanakkale dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Mrb sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 332

29. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 65

30. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 118

31. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-02-2021 06:26:43

32. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 70

33. Kastamonu dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 36

34. Erzincan merkezden ben banu. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-03-2021 21:22:47

35. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 412

36. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, sağolun , Gürbüz – 471

37. selamun aleyküm sayfanız valla hayran edici, teşekkürler

38. Aydın merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 04:36:39

39. Giresun merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-03-2021 19:46:51

40. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Selam herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 25

41. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 222

42. Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

43. Selam herkese sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Mersin dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhaba web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 161

45. Samsun merkezden ben emin. Selam sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-04-2021 08:58:19

46. Antalya merkezden ben ahmet. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun 21-04-2021 04:07:55

47. Burdur dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 259

48. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 67

49. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

50. Bolu merkezden ben memo. Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 06-05-2021 22:54:44

51. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

52. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link