Monolith Komplo için, işte bu.

Herkese bunun neden olduğu konusunda biraz fikir vermek için.

Monolit veya “güç çemberleri” (Bazen sadece bir kaya çemberi) genellikle yüksek elektrik alanlarına yerleştirilir. Gidip ley hatlarının yüksek olduğu komşunuzda bulun, büyük olasılıkla biraz kaya çemberi bulacaksınız. Eğer rahatsız ederseniz, büyük olasılıkla düzenlemeye geri dönecekler. Monolith’in Baal’a tapınmak olduğuna inanıyorum. Dikilitaş ve benzeri ile aynı.

Bu sadece büyülü bir saçmalık. Gerçek bir güçleri yoktur, ancak şeytani ruhlar insanları bu tür “dini” uygulamalar için kandırır.

İsa gerçektir. <3

Olumsuz oy verin veya olumlu oy verin. Sadece bunu oraya koymak istedim.

“Monolith Komplo için, işte bu.” üzerine 34 yorum

1. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Mrb paylaşım valla hayran edici, şukuladım , – 9

2. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 196

3. Malatya dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , doruk – 279

4. Hakkari dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . selam arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 398

5. Bingöl merkezden ben hatice. Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-12-2020 22:32:39

6. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 255

7. Isparta merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-12-2020 22:51:46

8. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 135

9. Bolu merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:38:58

10. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, teşekkürler , hatice – 319

11. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 18:42:27

12. Amasya merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-12-2020 17:48:10

13. Niğde dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, teşekkürler , – 201

14. Tekirdağ dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Slm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 138

15. Çorum dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhabalar sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 349

16. Balıkesir dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . selam arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 148

17. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, saolun 14-01-2021 23:35:04

18. Erzurum dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 77

19. Sinop merkezden ben ali. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 17-01-2021 22:18:12

20. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, şukuladım , memo – 353

21. Malatya dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 214

22. Çanakkale dan kimler var. Monolith Komplo için, işte bu. . Mrb sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 332

23. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 65

24. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 118

25. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-02-2021 06:26:43

26. Bu konu : ” Monolith Komplo için, işte bu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 70

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link