Ünlü bir redditor tarafından yazılan bir ileti dizisini okuyorum. Konuda şunu yazıyor:

Sonunda, savunmakla görevlendirildikleri “bilimin” aslında soykırım olduğu son derece açık olduğunda Monsanto’dan vazgeçtiler.

Bununla tam olarak ne demek istediğinden emin değilim. Monsanto’nun yöntemlerinin genel nüfus için zararlı olduğunu gösteren hangi bilimin keşfetmiş olabileceği hakkında bilgisi olan var mı?

Yardımın için teşekkürler,

Anneni öldür köpeğine tecavüz et, esq.

31 Comments

1. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. Slm siten süper ötesi iyi, şukuladım , – 356

2. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. Slm web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 20

3. Karaman dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 245

4. Mersin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 26-06-2021 15:39:00

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. Osmaniye dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 311

7. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2021 22:21:02

8. Afyon dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , emin – 473

9. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 21:32:55

10. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 29

11. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 20

12. Kastamonu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler 16-07-2021 04:42:51

13. Van dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 320

14. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 146

15. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden iyi, sağolun , Hasan – 398

16. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , hatice – 261

17. Yozgat merkezden ben mehmet. Selam siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 24-07-2021 18:40:17

18. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 64

19. Slm paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım

20. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

21. Zonguldak merkezden ben . Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 01-08-2021 09:20:16

22. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 225

23. Bu konu : ” Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 322

24. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

25. Selam web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

26. Çorum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-08-2021 16:45:34

27. Osmaniye dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun , gaye – 422

28. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Erzincan dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . Selam paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 119

30. Hatay dan kimler var. Monsanto Shills – Tüm zamanların en sevdiğim redditorlarından birinden alıntı . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 199

31. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2021 16:56:29

Write A Comment