https://boards.4chan.org/pol/thread/277412039

https://boards.4chan.org/pol/thread/277169200

https://boards.4chan.org/pol/thread/277051863

4chan / pol 3 ileti dizimi yasakladı. Paylaştığım ilk bağlantıya bakın, kelimenin tam anlamıyla tüm komployu (teorileri) bir araya getirdi. kuruluş her şeyi şeytani bir piramit şemasına bağladı ve 4chan bu tek bağlantı teoreminden nefret ediyor.

Bahse girerim morfik rezonans teorisi 4chan’dan yasaklanmıştır, çünkü bilimsel alanı içeren büyük bir komployu tanımlamıştım. Sonunda bret Weinstein’ın, şirketlerin üçüncü şahısların çabalarını susturmaya çalıştıklarını çünkü patentli aşıları ve derin devlet öjeni vb. İstediklerini söylediğinde haklı olduğunu anladım. Sanırım 4chan’ı da kontrol ediyorlar.

Şimdi haklı olduğuma inanıyorum, virüs laboratuar duvarlarından (ruhsal olarak) kuantum tünelini yapabilir ve yapabilir ve bit pazarındaki diğer virüsleri söyleyebilir / telepat edebilir, buna rupert sheldrake-ish morfik teoremi veya her neyse diyebilirsiniz. Derin devlet her şeyi tek bir piramit oyalanmasına bağladıysa, tek tanrılı tanrı bu soruna bir çözüm bulacaktır.

Author

55 Comments

1. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, saolun 17-09-2020 23:55:17

2. Giresun merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:24:48

3. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

4. Kütahya merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa cidden dikkat çekici, saolun 20-10-2020 19:48:03

5. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Osmaniye merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:58:09

7. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , – 22

8. Karabük merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 05-12-2020 20:07:07

9. Siirt dan kimler var. morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI . Merhaba siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , gaye – 153

10. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım

11. Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

12. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-12-2020 19:58:45

13. Ordu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 31-12-2020 09:43:46

14. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

15. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 215

16. Çorum dan kimler var. morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI . Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 68

17. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım , ali – 109

18. Mardin merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 20:05:38

19. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz valla güzel, face de paylaştım

20. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 309

21. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Hakkari dan kimler var. morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, teraziye tıkladım , ali – 151

23. Mersin merkezden ben . Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 09:12:33

24. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler

25. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 130

26. Sivas merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-03-2021 07:58:02

27. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 50

28. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 316

29. Adana merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-04-2021 02:01:04

30. Muş dan kimler var. morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI . Mrb web siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 285

31. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun , Hasan – 357

32. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , gaye – 327

33. Kırşehir merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-05-2021 00:05:49

34. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun 06-05-2021 20:04:19

35. İzmir dan kimler var. morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI . Merhabalar web siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 52

36. Bolu dan kimler var. morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, saolun , ziya – 233

37. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun , Emine – 196

38. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 273

39. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 349

40. Mersin merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım 20-06-2021 18:52:17

41. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden mükemmel, saolun , memo – 374

42. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 320

43. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 341

44. Batman merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 16:21:26

45. Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-07-2021 12:32:40

46. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ahmet – 207

47. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 406

48. Bu konu : ” morfik rezonans / ruhsal kuantum tünelleme / telepat teorisi 4CHAN’DAN YASAKLANDI ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , gaye – 124

49. Bayburt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 20:13:17

50. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link