Kategoriler
Genel

Mortis. com ve Aydınlat

Mortis. com internette görünen bir web sitesiydi ve bir giriş sayfası vardı ve herkes hacklemeye ve içeri girmeye çalıştı, ancak kimse yapamadı, sonra insanlar web sitesini yapan ve adını bulan adamı aramaya başladı ve sonra onlar ters arama yaptı ve ismine bağlı birçok alan adı buldu, Bu web sitelerinden biri cthulhu.net , Illuminate adlı bir oyuna rastladım: 1995’te piyasaya sürülen komplo oyunu, kartın bir kısmı 9/11 olaylarını ve beşgen olaylarını ve oyunun piyasaya sürülmesinden sonra olan diğer birçok şeyi gösteriyor. Cthulhu’nun hizmetkârları ve üzerinde garip bir kafatası olan bir piramit gösteriyor, web sitesi şimdi ve mortis de çöktü ve adam birçok raporda, bu web sitelerinin düğününün bazı fotoğraflarını saklamak için yaptığı ve evet web siteleri wayback makinesinde mevcut değildir, bu yüzden bu web sitelerinin aydınlatmak veya diğer komplolar hakkında bir şey içerdiğini düşünüyorum

“Mortis. com ve Aydınlat” için 14 yanıt

Muş merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-07-2020 20:14:59

Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 07-07-2020 21:07:56

Kırklareli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler 25-07-2020 10:08:55

Kilis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 18:04:37

Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 02-08-2020 21:54:20

Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 12-08-2020 06:35:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir