Ben de bunu merak ediyordum. Kan beyin bariyerini geçtiği için, nanolipidlerin nöronlara yapışarak nörodejeneratif hastalığa neden olma ihtimali yok mu? Bu aşılarda kullanılan belirli nanolipid profiliyle ilgili herhangi bir araştırma için üstünkörü bir araştırma yaptım, ancak hiçbir şey bulamadım.

Author

52 Comments

1. Mrb siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım

2. Erzincan dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sağolun , Emine – 74

3. Erzurum dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , banu – 445

4. Balıkesir dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , – 372

5. Yalova dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 285

6. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 433

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 429

8. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 331

9. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 18-05-2021 11:17:55

10. Bilecik dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 20

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 123

12. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 18-05-2021 20:33:32

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 121

14. Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-05-2021 23:14:46

15. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 5

16. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 152

17. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 159

18. Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

19. Kayseri dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 379

20. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 120

21. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, saolun , memo – 361

22. Van dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Merhaba herkese bu web sitesi valla çok iyi, saolun , Aylin – 98

23. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım , ali – 216

24. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 452

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 436

26. Sivas merkezden ben ziya. Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 04-06-2021 13:05:38

27. Kars dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 129

28. Bayburt dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 356

29. Ardahan dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 93

30. Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, face de paylaştım

31. Selam herkese paylaşımın inanki mükemmel, sağolun

32. Kars merkezden ben memo. Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler 12-06-2021 13:57:45

33. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

34. Gürbüz Reply

Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 53

35. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

36. Şırnak dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler , Emine – 406

37. Bartın merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teşekkürler 27-06-2021 16:21:37

38. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

39. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2021 15:21:30

40. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

41. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

42. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten valla hayran edici, sağolun 17-07-2021 00:31:20

43. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 297

44. Edirne merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-07-2021 21:07:22

45. Bu konu : ” MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. ” çok güzel. Mrb web siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 23

46. Edirne dan kimler var. MRNA aşılarıyla ilgili sorun mRNA kullanması değil, nasıl sağlandığıdır. . Selamlar paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım , ali – 318

47. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 31-07-2021 09:56:29

48. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler

49. Yozgat merkezden ben hatice. Slm web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2021 15:05:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link