Dürüst olmak gerekirse, msm’deki ve sosyal medyadaki her kanal sansürleniyor. Ne zaman Çin polisliği tartışması ve farklı araştırmalar gibi hale geldik.

% 80-90 tamamen kör, beyni yıkanmış ve mecburi bir gündemle televizyondan alıntı yapma gibi bir şeyle böyle devam edemem.

Author

10 Comments

1. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler

2. Bu konu : ” MRNA aşısından kaynaklanan devasa yan etkilerle ilgili araştırmalara bir grup kemik fide bağlantısı gönderdiği için Covidvaccination subayı yeni men edildi. Kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 385

3. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, linkedinde paylaştım

4. Şanlıurfa dan kimler var. MRNA aşısından kaynaklanan devasa yan etkilerle ilgili araştırmalara bir grup kemik fide bağlantısı gönderdiği için Covidvaccination subayı yeni men edildi. Kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde. . Merhabalar sayfa harbiden güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 409

5. Bu konu : ” MRNA aşısından kaynaklanan devasa yan etkilerle ilgili araştırmalara bir grup kemik fide bağlantısı gönderdiği için Covidvaccination subayı yeni men edildi. Kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 495

6. Amasya dan kimler var. MRNA aşısından kaynaklanan devasa yan etkilerle ilgili araştırmalara bir grup kemik fide bağlantısı gönderdiği için Covidvaccination subayı yeni men edildi. Kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 474

7. Bu konu : ” MRNA aşısından kaynaklanan devasa yan etkilerle ilgili araştırmalara bir grup kemik fide bağlantısı gönderdiği için Covidvaccination subayı yeni men edildi. Kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 458

8. Mersin merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2021 17:35:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link