Tıp ya da bilim adamları lütfen tartın. Pfizer/Moderna aşısı içindeki mRNA kodu tarafından üretilen artırılmış başak proteininin, onu konakçı vücutta yapmak için kullanılan zaten kırılgan olan mRNA’dan çok daha kararlı olduğunu hayal ediyorum. Peki neden ara adım? Spike proteini üretmek ve bunu kas içine enjekte etmek için neden hücre kültürlerini kullanmıyorsunuz? Pfizer bu soruya da nasıl cevap verirdi? Belki aptalca bir soru ama henüz ele alınmadığını gördüğüm bariz bir soru gibi görünüyor.

Author

19 Comments

1. Manisa merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, face de paylaştım 23-08-2021 12:17:00

2. Bu konu : ” mRNA sorusu henüz ele alınmadı ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 283

3. Muğla dan kimler var. mRNA sorusu henüz ele alınmadı . Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 257

4. Bilecik merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 13:17:00

5. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

6. Erzurum dan kimler var. mRNA sorusu henüz ele alınmadı . Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , emin – 344

7. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

8. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 29-08-2021 03:39:21

10. Kahramanmaraş dan kimler var. mRNA sorusu henüz ele alınmadı . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 302

11. Bu konu : ” mRNA sorusu henüz ele alınmadı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 174

12. Bu konu : ” mRNA sorusu henüz ele alınmadı ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 224

13. Bu konu : ” mRNA sorusu henüz ele alınmadı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 222

14. Merhabalar web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

16. Bingöl dan kimler var. mRNA sorusu henüz ele alınmadı . Selam herkese sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 245

Write A Comment