(MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor

Finansal Bağımsızlık Emekli Genç (FIRE), son derece tutumlu, yüksek tasarruflu Amerikalılar arasında 30’lu yaşlarda emekliliğin mümkün olduğunu gösteren ve ORTALAMA Amerikalılar arasında görülen yeni bir harekettir. MSM, bu yaşam tarzını son derece çok eleştiriyor çünkü, neden? Hayatımız boyunca sürekli harcamak, harcamak, harcamak için programlamamızdan sapıyor.

Her Amerikalının erken (savurgan bir şekilde değil) ama mütevazı bir şekilde emekli olma ve 40 yaşına gelmeden önce kendilerini işgücünden çıkarma yetkisi vardır … ve 50’ye basmadan önce sorun yoktur.

Bu defalarca yapıldı. Youtube, detaylar konusunda iyi bir kaynak gibi görünüyor.

Ancak tüm ’emekli olmak için bir milyona ihtiyacınız var’ mantrası yanlıştır.

“(MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor” üzerine 18 yorum

1. Ağrı dan kimler var. (MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor . Selamlar paylaşım valla çok iyi, sağolun , Emine – 7

2. Kütahya dan kimler var. (MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor . Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 194

3. Bu konu : ” (MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 321

4. Hatay dan kimler var. (MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 319

5. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-01-2021 00:24:44

6. Kilis dan kimler var. (MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor . Selam herkese web siteniz cidden çok güzel, teşekkürler , ziya – 419

7. Diyarbakır merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler 29-01-2021 11:23:05

8. Bu konu : ” (MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 120

9. Bu konu : ” (MSM alay etti) YANGIN Hareketi Amerikan yaşam tarzlarını savurgan, gereksiz gösteriyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 426

10. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-02-2021 21:08:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link