MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası)

Geçtiğimiz dört yıl içinde, ana akım medyanın yasal gazetecilikten uzaklaştığını ve bildirmek istedikleri gerçekleri seçip seçmeye başladığını gördüm. ABD’nin böylesine büyük bir bölünmede olmasının ana nedeninin bu olduğunu düşünüyorum. Medya holdingleri yalnızca kendi gündemlerine uyan gerçekler hakkında bilgi verdiğinde, çok sayıda insanı kontrol edebilirler. Tabii ki bu denizaltında olduğunuz için bunu zaten biliyorsunuz. Koronavirüsün yanlış bilgilendirilmesi ve korku çığırtkanlığıyla, George Floyd’un öldürülmesine kadar MSM’nin yalnızca insanların bilmesini istedikleri gerçekleri rapor ettiğini gördük. Bunun Amerikan halkına haksızlık olduğunu düşünüyorum ve MSM çok tembel veya bağımsız haber kaynaklarına kendilerini arayacak kadar inancı olmayan kişilerin beyinlerini yıkıyor. Ana akım medyadaki önyargı üzerine bir anket yapıyorum, kaç kişinin MSM’nin gerçek haberlerden çok propaganda haberlerine geçmeye başladığını hissettiği hissini kavramak için. Anketime bir göz atıp, dürüstlük ve doğrulukla doldurursanız minnettar olurum. Doldurmak yaklaşık 5-10 dakika sürer. Bu, bu anketi tanıtan ikinci gönderim ve bunu burada yapmak istedim çünkü insanların daha dürüst cevaplar vereceğini biliyorum ve anketime sahte cevaplarla spam gönderen botlara veya şakalara sahip olmayacağım. Modlar, bu alt yönergelere ve kurallara aykırı ise özür dilerim Burada herhangi bir ayak parmağıma basmaya çalışmıyorum. Üniversiteye kayıtlı bir son sınıf öğrencisiyim ve anketten elde edilen bu bilgiler, bulunduğum bir pazarlama araştırması dersi için ayrıntılı grafikler ve çizelgeler oluşturmak için kullanılacaktır. Anonimdir ve kişisel bilgilerinizi istemiyoruz. Anket aşağıda bulunabilir:

https://www.surveymonkey.com/r/R8MQNVB

Cevap verirseniz, zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

“MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası)” üzerine 23 yorum

1. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-11-2020 00:26:42

2. Denizli dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 367

3. Ağrı dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . Mrb web siten valla güzel, sağolun , Aylin – 401

4. Bu konu : ” MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun , Hasan – 402

5. Bu konu : ” MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, şukuladım , Aylin – 191

6. Uşak dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 268

7. Sinop dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . Mrb bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 286

8. Bu konu : ” MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 178

9. Siirt dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 49

10. Bu konu : ” MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 108

11. Bu konu : ” MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, sağolun , mehmet – 198

12. Bolu dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, şukuladım , ali – 263

13. Tunceli dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, teşekkürler , emin – 316

14. Bu konu : ” MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) ” çok güzel. Selamlar web siten inanki iyi, tebrikler , banu – 353

15. Bu konu : ” MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, saolun , ali – 451

16. Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-02-2021 00:50:28

17. Osmaniye merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım 09-02-2021 16:53:19

18. Burdur dan kimler var. MSM anketindeki önyargı (zamanınızın 5-10 dakikası) . Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 145

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link