Kategoriler
Genel

MSM, Devlet, Kurumsal Mesajlaşma ve Benzerlik Hakkında Sivil Toplum Dışı Tartışmalar (Açıklık için Rant)

SS: Çünkü bu MSM’lerin üçü de en başından 18 aylık bir kilitlenme hakkında konuşmuyorlar mıydı? Hepsi tartışmasız olarak daha fazla teste ihtiyaç duyulduğunu rapor etmiyor mu? Açıkça çarpık bir ölüm oranı bildirmiyorlar mı? Hepsi en başından beri aynı cümleleri kullanmaya başladı: Eğriyi Eğ, Birlikte Evde Yalnız … Hepimiz bu işteyiz. Bu ‘Biz’ boku kendi başına başka bir psyop. Seni şahsen tanıyorlar mı? Hepsi aynı anda bir WHO telefonu yayınlıyor mu? Hepimiz birlikte beyin yıkama yapıyor muyuz?

Kurumsal reklamlar benzer … beklemede olan kıyamet müziği ve ardından bazı at bokları da nasıl etkilendikleri ve bunlardan hoşlandıkları için evde kalmanız ve ürünlerini satın almanız gerekiyor … onlar evde kalmak ve kendi dick emmek zorunda değildi eğer senin dick.

Yani … en başından beri test eksikliği vardı. Koronerlere, listeye Covid tarafından varsayılan ölümün eklenmesi için yeşil ışık verildi. Amerika dünya nüfusunun yaklaşık% 5’ine ve dünya ölümlerinin yaklaşık% 25’ine sahiptir? Bu herhangi birine şüpheli görünüyor mu? Covid’i alan insanların% 5’inin Amerika’da öldüğünü ortaya koyma girişimi nasıl başlamış olduğundan şüpheli görünüyor mu?

Soldan Sağ Paradigma’ya bir saniye çıkıp kutunun dışında düşünelim. Hem Cumhuriyetçiler hem de Demokratlar, insanlık tarihindeki en büyük kurtarmayı hızla geçtiler değil mi? Önce ‘Ticaret Savaşı’ … Sonra Brexit … Sonra Tarihi Kilitlemeli Pandemi … Sonra Petrolün fiyatı düşüyor. Tamam … bütün bunlar çiftçiler incinirken. Yediğiniz yiyeceği kim yetiştirecek? Kirayı kim ödeyecek?

Tüm bunlar başlamadan önce Walmart zaten orada check-out … kendini check-out yapmış çok uygun oldu? Ve tüm Büyük Şirketler açık kalırken, herkes 1200 dolarlık ikramiyesini harcıyor. Gerçek küçük işletmelerin hepsi çok kötü. O paradan hiçbirini görmeyecekler. Raflarda çıplak alanlar görmemizin nedeni ticaret savaşının bir sonucu değil mi?

Ticaret savaşları o kadar kolay değil mi? % 25 İşsizlik kolay değil mi?

Sanýrým hepimizi öldürmeye çalýţýyorlar … Test etmeyin. Test, bir sonraki pandemi için büyük bir DNA veritabanı olabilir … Aşı sizi sterilize edebilir. İkinci bir Covid dalgasına dikkat edin. Gerçek Olan olabilir. Bir sonraki sahte bayrağa dikkat edin … muhtemelen bir karartma veya tam internet kapatması, ardından yanlara TV’ler takılı askeri kamyonlar … Maby daha fazla savaş

Unutmayın … en başından 18 aylık kilitlenme konuşurlardı … ve büyük 3 MSM aynı sloganları kullanıyor … ve yukarıdaki şeylerin çoğu 2 ay içinde gerçekleşti.

– Birbirinize karşı nazik olun ve Tanrı birlikte olun

“MSM, Devlet, Kurumsal Mesajlaşma ve Benzerlik Hakkında Sivil Toplum Dışı Tartışmalar (Açıklık için Rant)” için 33 yanıt

Adana merkezden ben doruk. Slm sayfanız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:51:49

Ardahan merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım 25-04-2020 20:04:02

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 03:51:44

Bayburt merkezden ben banu. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 16:34:24

Muğla merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 04-05-2020 17:31:15

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım 29-05-2020 21:59:02

Afyon merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 05-06-2020 06:11:54

Hatay merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-06-2020 05:36:30

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-06-2020 01:36:58

Artvin merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-06-2020 00:34:40

Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-07-2020 06:04:34

Sivas merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 10-07-2020 06:18:42

Şırnak merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun 14-07-2020 11:45:51

Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-07-2020 20:32:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir